• Meigieemaldussalvrätikud Byphasse tundlikule nahale 20tk

    2,99

    Meigieemaldusrätikud tundlikule nahale, võimaldavad kiiresti ja põhjalikult eemaldada kogu jumestuse vaid ühte toodet kasutades. Sisaldavad aaloe ekstrakti mis niisutab ja kaitseb Sinu nahka.Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist.

  • Näomask kangasmask Acty Detox E-vit. ja kummeliga kooriv söega

    3,00

    Vananemisvastane ja taaselustava toimega Dermo Science Cryo Effect tehnoloogiaga valmistatud uuenduslik näomask kuivale nahale, mis vajab niisutust. Spetsiaalne hüdrogeel sisaldab toimeainete kontsentraati, andes näonahale ning silmaümbrustele koheselt sära ja taastab nahale omase loomuliku niiskustasakaalu. Maskis sisalduvad taimsed ekstraktid, pinguldava ja rahustava toimega nahka siluv Q10, puhastavate- ja absorbeerivate omadustega puusüsi ning antioksüdatiivse toimega E-vitamiin, mis kaitseb nahka vananemise eest. Kasutamine: Puhasta ning kuivata nahk hoolikalt. Võta mask pakendist välja, eemalda kaitsekiled ning aseta 15-25 minutiks näole. Kui nahale jääb pärast maski eemaldamist geeli laske sellel mõni minut kuivada ning massserige ülejäänu sõrmeotstega õrnalt naha sisse. PS: Intensiivsema tulemuse saamiseks aseta mask 10-15 min. enne kasutamist külmkappi.

  • Kinkekomplekt LaQ dušigeelid MINI Lucky Woman

    18,55

    Siin ma olen, LaQ 6-st looduslikust ja vegan dušigeelist koosnev kinkekomplekt miniversioonis naistele, igaühest 2 tükki. Sobin suurepäraselt kingituseks ja totaalselt praktiline – pudelite mahutavus 100ml, nii et need sobivad ideaalselt reisimiseks, jõusaali või vannibasseini nautimiseks.
    Sixpäkist leiate POJENGI, kultussarja, mille sensuaalne lõhn on eksklusiivsetest parfüümidest ja võrgutava pojengi nootiga. Sobib ideaalselt tugevatele ja sihikindlatele naistele, kes teavad oma väärtust ja oskavad kasutada oma tugevaid külgi. Teisest küljest on MAGNOLIA sarjal intrigeeriv eksklusiivsete parfüümide lõhn koos sensuaalsete magnoolia ja roosa pipra nootidega. Loodud enesekindlatele ja karismaatilistele naistele. Neile, kes päeval intrigeerivad magusa salapäraga ja öösel lummavad taltsutamatu sen(k)suaalsusega. Kolmandast küljest on FORGET ME NOT sarjas eksklusiivsete parfüümide peen lõhn, mille sensuaalne noot sosistab… Jipikajee, ära unusta mind! See on loodud naistele, kes on tujukad ja samas ka ahvatlevalt võluvad, aga ka täiesti näiliselt häbelikele, kellele meeldib kõiki üllatada ja võimalusel unustamatult rokkida. Kinnitame julgelt, et tänu lõhnade mitmekesisusele ja pudelite praktilisele mahutavusele on andeka kingisaaja meelte lummus ja rahulolu garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidine!

  • Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Magnolia & Pink Pepper tahke 220g

    10,16

    Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda ülimalt magusat suhkruga rikastatud vahust kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast ning magnooliast kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Äärmiselt eksklusiivne ja sensuaalne võrgutava magnoolia ja roosa pipra lõhn. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan. Välispidine. Hoida toatemperatuuril.

  • Kinkekomplekt NOAH Šampoon 1.3 250ml+ palsam 2.5 150ml+ juukseseerum 5.3 20ml

    30,48

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:

    NOAH tugevdav šampoon lavendliga 250ml 1.3
    Juukseid tugevdav naturaalne šampoon sagedaseks kasutamiseks. Sobib ka tundlikule peanahale. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Tänu lavendli, rosmariini ja eukalüpti eeterlikele õlidele, sobib see ideaalselt sagedaseks kasutamiseks ning on soovitatav neile, kes harrastavad sagedast basseinide ja jõusaalide külastusi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    NOAH volüümi andev juustesse jäetav palsam 150ml 2.5
    Uuenduslik kahefaasiline juustesse jäetav niisutav spreipalsam kibuvitsaekstraktiga. Kerge, kuid samal ajal toitev ja juuksestruktuuri parandav palsam looduslike pH hapetega annab juustele volüümi ning muudab need siledaks ja niisutatuks. Toodet on lihtne kasutada ning see ei jäta juustesse jääke. Enne kasutamist raputada pudelilt; pihustada rätikukuivadesse juustesse juurtest otsteni ning seejärel kuivatada juuksed. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

    NOAH taastav juukseseerum linaseemneõliga 20ml 5.3
    Linaseemneõliga ja looduslike mineraalainetega juukseseerum kuivadele juustele Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Juukseseerum muudab taaselustab juuste struktuuri, ilma neid raskeks muutmata. Sobib kasutamiseks kõikidel juuksetüüpidel, ka kõige rabedamadel, kuivematel ning tuhmimatel- seerum tagab juuste niiskuse ja kerguse, tuues välja juuste loomuliku sära ning rõhutades nende värvipigmente. Toote koostises sisalduvas linaseemneõlis on rikkalikult oomega-3 rasvhappeid, mis aitab ergutada juuksekasvu. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: kanna mõni tilk seerumit puhastele kergelt niisketele juustele, neid paari minuti jooksul masseerides. Ära loputa

  • Küünelakieemaldaja Donegal maasikalõhnaline atsetoonivaba 150ml

    3,04

    Atsetoonivaba maasikalõhnaline küünelakieemaldaja, sobib naturaalsetele ja kunstküüntele laki eemaldamiseks.
    Sisaldab F-vitamiini ja teisi koostisosi, mis takistavad küünte ja käte naha matistumist ja kuivamist, ei nõrgesta ega muuda küüneplaati. Eemaldab tõhusalt ka mitmekordse lakikihi
    Toodet tuleb hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

  • Palsam NOAH taastav ja toitev Jogurtiga 250ml 2.2

    Algne hind oli: 10,16€.Current price is: 7,11€.

    30% Off

    Taastav, niisutav ja toitev palsam kuivadele, rabedatele ja tuhmidele juustele, Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Taastava toimega niisutava palsami koostist on rikastatud juukseid toitva, pehmendava ning niisutava jogurtiga. Palsam niisutab kuivi juukseid efektiivselt, parandab struktuuri ja muudab juuksed tervemaks, andes neile kohevust ja sära ning muutes need tihedamaks. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna niisketele juustele masserivate liigutustega. Jäta juustele 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

  • Geellakk GEL PRO 28 Strike a Pink 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse aktiivsöega 4in1 500ml

    6,15

    Aktiivsöega mitsellaarvesi tagab puhta naha kombineeritu ja rasusele nahale. Eemaldab hõlbsalt meigi ja päeva jooksul nahale kogunenud mustuse, lisaks on mitsellaarvesi nahka taaselustava toimega. Tänu selles sisalduvale aktiivsöele on see eriti sügavpuhastava toimega. Sobib kasutamiseks nii näonahal, silmadel kui huultel.

  • Šampoon NOAH laste Milk&Sugar 250ml

    13,21

    EE – Pehme ning õrnatoimeline šampoon lastele igapäevaseks kasutamiseks, tasakaalustab peanaha rasu sekretsiooni. Šampooni puhastusomadused tulenevad naturaalsetest köögiviljadest, mis pole agressiivsed juustel ega peanahal, toimet pehmendavad selles sisalduvad piimavalgud ning suhkur. Ideaalne sagedaseks pesemiseks, kergesti loputatav. Ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Silma sattumisel loputada rohke veega! Kanda märgadele juustele ja peanahale, maseerige ja loputage. Vajadusel korrata protseduuri.

  • Silmapliiats EyeLiner 13 Roheline

    3,04

    Eyeliner silmapliiats sobib pealekandmiseks nii alumisele kui ülemisele silmalaule. Täiuslik sile ja ühtlane värvijoon, mis ilmestab silmade loomulikku sära.

  • Huuleläige GLOSS AFFAIR 04 Milky Pink

    6,35

    Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
    Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
    Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.