Palsam NOAH laste Milk&Sugar pusavaba 250ml
14,22€
EE Tänu oma kergele koostisele, muudab palsam juuksed pehmeks ning niisutatuks. Ideaalne kasutamiseks pikkadel ja õhukestel juustel, millel on kalduvus pusadele. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage peale NOAH Milk&Sugar šampooniga pesemist. Kanna niisketele juustele masserivate liigutustega samal ajal juukseid pusadest vabaks kammides. Jäta juustele 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt.
Palsam NOAH CURLY modelleerimisvedelik 125ml
16,62€
Modelleerimisvedelik lokkis juustele. Hüdrolüüsitud riisiproteiinidega modelleeriv vedelik, millel on volüümi suurendav ja niisutav toime. Sisaldab Pequi õli, mis aitab anda lokkis juustele kuju ja konkreetsust ning lina- ja chiaseemnetest ekstraheeritud taimekompleksi, mis kaitseb ja toidab juukseid väliste mõjurite eest. Pequi õli muudab juuksed pehmeks, läikivaks ja säravaks ning võitleb rabedate, karedate ja kahjustatud juustega. Niisutab ja tugevdab, aitab vältida juusteotste lõhenemist. Kasutamine: Kandke väike kogus toodet kätele ja jaotage rätikukuivade juustele kogu pikkuses. Seejärel jätkake kuivatamist. Silma sattumisel loputada veega.Vegan.
Silmalainer DREAM LINER must window 24H
7,99€
Ülitäpse markeriga DREAM LINER on teie välimus täiuslik ja muutumatu tervelt 24 tunniks!
Avastage DREAM LINER – uskumatu intensiivsusega, läikiva vinüülefektiga puhta tindiga silmapliiats, millel on sile värv ja mis on spetsiaalselt loodud higistamise ning äärmuslike, kuuma või niiskete tingimuste jaoks.
DREAM LINER sobib tänu oma ülipainduvale viltotsale suurepäraselt nii jämedate kui ka peenemate joonte tõmbamiseks ilma määrdumiseta.Küüneviil poolkuu 100/150
Algne hind oli: 1,77€.1,34€Current price is: 1,34€.
24% Off
Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 100/150 sobib naturaalsetele ja kunstküüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.
Ripsmekoolutaja BLACK MATT
3,04€
Ripsmekoolutaja abiga kaunis ripsmekaar! Võta ripsmekoolutaja ja too see võimalikult oma ripsmejuurte lähedale, veendudes, et sa ei puutu oma õrna silmalau nahka. Vajuta koolutaja õrnalt alla ja hoia paar sekundit all, seejärel vabasta ripsmed. Liigu koolutajaga ripsmete keskosasse, seejärel vajuta jälle õrnalt alla ja hoia veidi. Lõpuks korda sama tegevust ripsme otstega. Värvi ripsmed ripsmetuššiga ära.
Näomask Byphasse taastav ja puhastav B5 ja mesilaspiimaga savimask 150ml
Algne hind oli: 5,99€.4,27€Current price is: 4,27€.
29% Off
Taastav savimask toidab ja niisutab nahka efektiivselt, jättes selle pehmeks ja siidiseks tänu uuendavale koostisele. Sisaldab allantoiini, provitamiin B5 ja mesilaspiima, mis toidavad ja stimuleerivad rakkude uuenemist. Kolme mineraalse päritoluga savi kombinatsioon aitab efektiivselt nahka sügavuti puhastada. 90% looduslikud koostisosad. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Kasutamine: Kanna puhtale ja kuivale nahale. Jäta 15 kuni 20 minutiks, kuni see taheneb. Loputa sooja veega, eemalda jäägid.
Rohkem informatsiooni:
✓ provitamiin B5 toidab ja parandab naha niisutatust
✓ mesilaspiim stimuleerib rakkude uuenemist
✓ Niisutavate omaduste poolest tunnustatud allantoiin stimuleerib rakkude uuenemist
✓ kolme mineraalse päritoluga savi kombinatsioon aitab puhastada ja puhastada nahka
Toote eelised:
• 90% looduslikku päritolu koostisosi
• kõikidele nahatüüpidele kohandatud koostisLokirullid svamm 3cm 6tk
2,59€
Donegal lokirullid svamm 30MM 8tk/kotis
Pehmest svammist valmistatud juukserullid, mis on mõeldud eelkõige õhukestele ja õrnadele juustele, saab kasutada nii kuivadel või märgadel juustel ja nendega saab ka magada. Mugav kasutada ja tänu spetsiaalsetele sulgurklambritele on neid mugav kinnitada. Rullid annavad juustele loomuliku loki ja võimaldavad luua uhkeid soenguid.
Komplektis on 6 tükki.
Mõõdud: läbimõõt 3 cm.
Kasutamine: eemaldage rullid pakendist. Jagage puhtad pestud, kas märjad või kuivatatud juuksed osadeks. Kerige valitud juuksesalgu ots rullikule, kuni see jõuab peanahani.. Kinnitage lokid spetsiaalse lukustusklambriga. Kui juuksed on täiesti kuivad, eemaldage ettevaatlikult rullid juustest ja viimistlege juukselakiga.Küünelakk Gel Effect keratiiniga 704 Jazz Vibes
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Kulmupliiats I BROW SCULPT 6 Micro 16H Gray Slush
6,09€
Joonistage, täitke ja kujundage oma kulmud I BROW SCULPT väljakeeratava, mikrosuuruses kolmnurkse kuju ja veekindla pliiatsiga, mis tagab väga kõrge täpsuse ja mille teises otsas on hari, mis aitab kulme kammida, värve hägustada ja korrastab kulmukarvad.
Tänu uuenduslikule pliiatsi kujule on võimalik luua uskumatult õhukesi jooni, kolmnurga kujuline lõikenurk võimaldab täita hõredaid kohti kiiresti ja kindlal viisil. Veekindel koostis, mis ei sisalda talki, parabeene, D5 ega parfüüme, on rikastatud erinevate vahadega mis tagavad kulmumeigi kauakestva püsivuse kuni 16h.Jalakreem FLOSLEK PODOLOGY uurea5% teepuuõli A ja E vitamiin 40ml
Algne hind oli: 15,24€.12,19€Current price is: 12,19€.
20% Off
Kasutamine: kuiva jalanaha hooldus, mis kalduv keratoosile ja kannade lõhenemisele. Sobib diabeetikutele.
Toime*juba ühe kasutuskorra järel:
*vähendab kareduse tunnet (96%),
*niisutab (96%),
*silub nahka (96%),
*annab intensiivse niisutustunde (100%).
Regulaarsel kasutamisel:
*pehmendab epidermist (100%),
*kaitseb nahka liigse keratiniseerumise eest (100%),
*vähendab epidermise lõhenemiskalduvust (100%),
*vähendab kalduvust hüperkeratoosi tekkeks kandadel ja küünte ümbruses (100%).
Mõju: pehmed, siledad, siidised ja hooldatud jalad
Kuidas kasutada? Kandke kreem hoolikalt puhtale, kuivale jalale, eriti kohtadesse, kus nahk on lõhenenud ja kare. Vegan toode. Dermatoloogiliselt ja podoloogiliselt testitud.Kehakreem Byphasse kookosõliga kuivale nahale 500ml
7,25€
Glütseriini, sheavõi ja E-vitamiiniga rikastatud suures formaadis NIISUTAV KEHAKREEM kookosõliga niisutab efektiivselt nahka. Kerge, hästi imenduv tekstuur niisutab, toidab ja pehmendab nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõigile nahatüüpidele ka tundlikule nahale. Vegansõbralik. Kasutamine: Pärast igapäevast dušši masseerige kreem õrnalt nahale kuni täieliku imendumiseni.
Solaariumikreem Wild Tan Black Strong Bronzer DHA 15ml
1,72€
Solaariumikreem kakaovõi ja tugeva DHA pruunistajaga annab sügava ning püsiva päevitunud jume. Pruunistajate ja niisutavate koostisosade kombinatsioon tagab intensiivse ja kauakestva päevituse. Kreeka pähkli lehtede ekstrakt, erütruloos ja DHA – pruunistajad, türosiin – kiirendab päevitamist. Kakaovõi-niisutab ja taastab. Pantenool – rahustab ärritusi. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.
Geellakk GEL PRO 15 Dusty Rose 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Šampoon NOAH CURLY volüümi andev lokkis juustele 250 ml
13,21€
Anne&Stiil 2025 auhind. Spetsiaalselt lokkis juustele volüümi andev šampoon. Lina- ja chia seemnetest saadud taimne kompleks loob juuste pinnale kaitsva, painduva ja modelleeriva katte, aidates hoida lokke elastsena ja hästi määratletuna. Lisaks hoiab see juuksed kaitstuna termilise töötlemise ja keskkonnamõjude eest. Pequi õli, mis sisaldab rikkalikult rasvhappeid ja provitamiini A parandab juuste väljanägemist, vähendades kahusust ja elektrilisust juustes, lisaks võitleb see rabedate, karedate ja kahjustatud juustega. Niisutab ja tugevdab, aitab vältida juusteotste lõhenemist. Suurema efektiivsuse saavutamiseks kasutage koos sama sarja toodetega. Kasutamine: niisutage juuksed, kandke ühtlaselt peanahale ja juustele, masseerige ja loputage hoolikalt veega. Vajadusel korrake. Silma sattumisel loputada veega. Vegan.
Näokreem FLOSLEK Sensitive Rich 50ml uus
10,99€
FLOSLEK Sensitive rikkalik näokreem ülitundlikule ja allergilisele nahale. Kuiva naha päevakreem toidab, niisutab ja uuendab efektiivselt nahka, ei põhjusta nahaärritusi, punaseid laike, turseid, kipitust ega sügelust silmade ümber. Kreem imendub kiiresti, jättes õrna kaitsekihi, mis võimaldab säilitada loomulikku hüdro-lipiidide tasakaalu, rahustab tundlikku nahka, uuendab rakke ja kaitseb negatiivsete keskkonnamõjude eest, sobib ka talvel. 0% värvaineid, parabeene. Dermatoloogiliselt testitud tundliku ja allergilise nahaga inimeste peal.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 61 Roma Red*
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Kannariiv Eco kahepoolne jäme/peen puidust
3,81€
Eemaldab tõhusalt surnud naha ka kõige karedamatelt jalakandadelt. Kannariivi tugev puidust käepide muudab kasutamise mugavaks ja lihtsaks.. Tõhusama tulemuse saavutamiseks tuleks ennem kannariivi kasutamist leotada jalgu soojas vees, et nahk muutuks pehmemaks.
Palsam Byphasse HAIR STYLING juustesse jäetav keratiini argaaniaõliga 250ml
4,05€
Juustesse jäetav keratiinpalsam toitvate õlidega ohjeldamatutele ja raskesti käsitletavatele juustele. Kreemjas palsam silub juukseid, on sirgendava ja kaitsva toimega. Keratiinõli ja siidiekstraktiga koostis aitab kontrolli alla saada ohjeldamatud lokid, muudab lihtsaks ka kõige tõrksamate juuste töötlemise sirgendaja või fööniga, seejuures ei muutu juuksed raskeks ega rasuseks. Palsamis sisalduv keratiinõli tugevdab juukseid, andes neile elujõulise läike ning siidiekstraktid pehmendavad juukseid, saavutades elastse siidise efekti. Siledad ja läikivad juuksed, tulemus püsib ka niiskes keskkonnas ning märja ilmaga. Ideaalne toode siledate juuste saavutamiseks. Palsam ei vaja loputamist.
Näokreem Byphasse pigmendilaikudele niatsiinamiidiga 50ml
8,25€
Byphasse tumedate laikude vastane niisutav ja toitev näokreem parandab naha välimust ja tekstuuri, vähendades pigmendilaikude nähtavust ja pakkudes intensiivset niisutust. Kreem sisaldab endas avokaadoõli ja niatsiinamiidi, B3-vitamiini aktiivset vormi, mis ühtlustab nahatooni ja parandab naha väljanägemist, tasandades naha tekstuuri ja hoides ära uute tumedate laikude teket. Avokaadoõli toidab sügavalt niisutades nahka. Kreemi kasutegurid:
– Rikastatud hüaluroonhappega
– Hoiab ära uute tumedate laikude teket
– Parandab naha välimust
– Nahk on särav ja elujõulisem
– Pealekandmisel ei jää õlist tunnet.
Vegan Toode. Kasutamine: Kanna puhastatud nahale hommikul ja õhtul ning masseeri õrnalt sõrmedega tehes ringjaid liigutusi, seespoolt väljapoole, kuni kreemi imendumiseni. Väldi kokkupuudet silmade ja teiste limaskestadega. Kokkupuutumisel loputa rohke veega. Mitte alla neelata. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Näokreem Byphasse vananemisvastane 50+ 60ml
8,25€
Nahka kergelt pinguldav* vananemisvastane näokreem vanusele 50+. Stimuleerib naha enda loomulikke protsesse, et võidelda vananemisilmingute vastu. *ajutiselt pinguldav. Sisaldab probiootikume ja merelist kollageeni, mis muudavad kortsud vähem nähtavaks. Probiootikumid soodustavad naha uuenemist ja noorenemist, samas kui mereline kollageen pakub epidermise pindmistele kihtidele niisutust, parandades naha toonust ja elastsust. Kasutamine: kanna hommikul ja õhtul puhastatud näo ja kaela nahale ja väldi silma ja limaskestade piirkonda. Silma sattumise korral loputa rohke veega. Mitte alla neelata. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Kehasprei Skil Vanilla Ice Cream 250ml
8,69€
Kehasprei Skil Vanilla Ice Cream 250ml
Karamelli ja vanilje kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks!Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!Kehapesuvaht LaQ 3in1 Praline lõdvestav tahke 100g
9,14€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik ja tahke, veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Aroom on vürtsikas pralinee. Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade epileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: vaniljeekstrakt, kakaovõi, panthenol, aloe vera, riisi ekstrakt. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri. Dermatoloogiliselt testitud.
Kinkekomplekt LaQ MIX Tema &Temake
15,24€
Siin ma olen, LaQ naturaalsete ja vegan dušigeelide komplekt Full Steam, nii temale 500ml kui ka temakesele 500ml. Naiste dušigeelil on intrigeeriv eksklusiivsete parfüümide lõhn koos sensuaalse magnoolia ja roosa pipra noodiga. Loodud eneskindlatele ja karismaatilistele naistele, neile, kes päeval intrigeerivad magusa salapäraga ja öösel lummavad taltsutamatu sen(k)suaalsusega. Seevastu meeste dušigeel lõhnab hea seksi ja eduka äri järele ning teistpidi on see lõhn edukast seksist ja heast ärist. Treenitud nina tuvastab selles ka meesteparfüüme, milles on tunda kardemoni ja musta pipart. Keegi ütles kunagi selle kohta “parim” ega ole seda siiani tagasi võtnud. Ja üleüldse on need kaks geeli koos garantii vedelale õnnele! Kinnitame, et kaks pilku meie siltidele, kaks nuusutamist ja kingisaajate õnn on garanteeritud! Vegan! Dermatoloogiliselt testitud.
Juuksehari Donegal DREAM HAIR kandiline
8,08€
Dream Hair juukseharjad ühendavad elegantsi, funktsionaalsuse ja professionaalse kvaliteedi, et pakkuda teie juustele parimat hooldust. Tänu laialt paigutatud piidele kammivad nad juuksed ideaalselt, ilma et neid kiskumata ja sassi ajamata.
Muinasjutuline disain imelistes pastelsetes toonides – piparmündiroheline ja roosa -see viib teid unelmate maale.
Harja ristkülikukujuline vorm võimaldab kammida suuremaid juukseosakesi korraga.Juuksehari BIolagunev ventileerivate avadega
6,56€
Elastne ja ovaalne biolagunevast materjalist ventileerivate avadega juukshari, mis on mõeldud igat tüüpi juustele.
Juuksehari on sünteetiliste harjastega, mille ümmargused mummuotsad masseerivad õrnalt peanahka ning harjased kammivad ka sassis juukseid neid katkumata ja kahjustamata. Harja pikkus 23,5 cm,Geellakk GEL PRO 22 NUDE Ballet Shoes 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Komplekt Byphasse Depi Green Aloe
10,99€
Läbipaistvas kosmeetikakotis olevas komplektis Depi Pink Green leidub näo meigist puhastamiseks niisked meigieemaldussalvrätid aaloega, naha depileerimiseks aaloe ekstraktiga kreem ja niisutav ning toitev jalakreem. Meigieemaldussalvrätid tundlikule nahale võimaldavad kiiresti ja põhjalikult eemaldada kogu jumestuse vaid ühte toodet kasutades. Sisaldavad aaloe ekstrakti mis niisutab ja kaitseb nahka. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist. Kiire ja tõhus 24H niisutav depilatsioonikreem aloe veraga eemaldab tõhusalt soovimatud karvad ja koorib ning niisutab nahka. Kreem sobib kasutamiseks nii jalgadel, kaenlaalustes ning bikiinipiirkonnas. Kiiresti imenduv ja niisutav jalakreem sisaldab Tahiti Monoi ekstrakti, mis niisutab ja vähendab niiskuskadu nahas, termilise vee aktiivsed koostisosakesed tagavad pehme ja sileda tulemuse, uurea pakub kiiret leevendust väga kuivale jalanahale, muutes naha elastseks, pehmeks ja siidiseks, jätmata neid rasvaseks. Kreemi tekstuur ei ole rasvane. Meigi ja muudeks näohoolduse protseduurideks kasutatav Byphasse reguleeritav peapael juuste kinnitamiseks on kirss tordil. Naudi ja sära!
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00