• Šampoon Byphasse HAIR PRO NUTRITIV toitev kuivadele juustele 750ml

    7,99

    Pehmed, siidised juuksed, teie juuksed on toidetud ja läikivad. Hair Pro Nutritiv šampoon kuivadele ja väga kahjustatud juustele, mis toidab, tugevdab ja annab juustele tagasi sära ja sileduse. Toote koostises sisalduv Keravis®(taimsete proteiinide kompleks) taaselustab ja toidab juukseid. Kandke niisketele juustele, peske peanahka õrnalt masseerides, loputage rohke veega. Mitte kasutada alla 3-aastastel lastel.

  • Geellakk GEL PRO 41 Cosmopolitan 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 010 Heartbreaker

    7,95

    Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.

  • Lokirullid takja 4cm 6tk

    3,25

    Donegal 4cm takjarullid on kiirelt keeratavad rullid, kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel juuksejuurelt alates. Tulemuseks kaunid lokid. Ei vaja juuksekumme ega klambreid. Komplektis 6tk.

  • Kehakreem Byphasse vanilliekstraktiga kuivale nahale 500ml

    6,55

    Glütseriini, sheavõi ja E-vitamiiniga rikastatud suures formaadis NIISUTAV KEHAKREEM vanillieekstraktiga niisutab efektiivselt nahka. Kerge, hästi imenduv tekstuur niisutab, toidab ja pehmendab nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõigile nahatüüpidele ka tundlikule nahale. Vegansõbralik. Kasutamine: Pärast igapäevast dušši masseerige kreem õrnalt nahale kuni täieliku imendumiseni.

  • Näokoorija Byphasse tundlikule ja kuivale nahale 150ml

    Algne hind oli: 4,99€.Current price is: 3,75€.

    25% Off

    Sinu nahk saab olema pehme, sile ja puhastatud. BYPHASSE rahustav näokoorija termaalveega on spetsiaalselt välja töötatud tundlikule ja kuivale nahale. See eemaldab tõhusalt mustuse ja puhastab õrnalt naha, jättes selle pehmeks ja siledaks. Kasutamine: Kanna kaks korda nädalas näole, vältides silmaümbruse piirkonda. Masseeri ringjate liigutustega ja loputa sooja veega.

  • Lõhnavesi Miss Cassandra 100ml

    5,99

    Miss Cassandra – võrgutav lõhn, mis on täis lumma ja kirge, et taasluua oma elu uuesti!
    Vabastage oma võrgutamise potentsiaal selle magusa lillelõhnaga. Puudriselt tupsutav aroom sulandub suurepärase ja võrgutava roosa pipra ahvatleva jõuga sügavustesse koos valge sandlipuuga. Lillelõhnad, koos roosi ja iirisega nootidega lisavad aroomile seletuse, mis mis annavadki uue elu hingamise.

  • Geellakk GEL PRO 28 Strike a Pink 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Huuleläige Gloss Royale 04

    4,99

    Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!

  • Šampoon Byphasse keratiiniga 520ml

    4,55

    Keratiiniga šampoon Byphasse kaitseb Teie juukseid kapillaarse kuivuse eest neid ühtlasi toites ning tugevamaks ja vastupidavamaks muutes. Tulemuseks on läige ja sära. Sobib täiuslikult igapäevaseks kasutamiseks. Ettevaatust kasutamisel: silma sattumise korral loputage ohtra veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas

  • Juuksehari Donegal kokkupandav peegliga

    3,25

    Donegali mugav ja kokkupandav juuksehari koos taskupeegliga. Ideaalne käekotti, reisile,trenni või autos hoidmiseks. Kokkupanduna diameeter 6,5cm, kõrgus 2,5cm.

  • Dušigeel-kreem Byphasse Vanilla 1L N

    4,75

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Byphasse dušigeel-kreem on rikastatud Madagaskari vaniljeekstraktiga, mis jätab naha meeldivalt lõhnastatuks ja siidiselt pehmeks. Suur ja ökonoomne pumbaga 1L pudel. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne.