• Kinkekomplekt NOAH Šampoon 1.1 250ml+ palsam 2.1 250ml+ šampoon 1.3 250ml

    Algne hind oli: 24,99€.Current price is: 18,74€.

    25% Off

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
    Šampoon NOAH volüümi andev tsitrusega 250ml 1.1
    Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, andmaks neile volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

    NOAH tugevdav šampoon lavendliga 250ml 1.3
    Juukseid tugevdav naturaalne šampoon sagedaseks kasutamiseks. Sobib ka tundlikule peanahale. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Tänu lavendli, rosmariini ja eukalüpti eeterlikele õlidele, sobib see ideaalselt sagedaseks kasutamiseks ning on soovitatav neile, kes harrastavad sagedast basseinide ja jõusaalide külastusi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    Palsam NOAH toitev Mangoga 1L 2.1
    Toitev palsam, mis aitab ka ilma silikoonide sisalduseta eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Toode sisaldab vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna niisketele juustele masserivate liigutustega. Jäta juustele 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt.

  • Kamm laia sabaga 21 cm

    0,76

    Laia varrega plastikkamm igat tüüpi juustele. Jätab juuksed kammides terveks.

  • Hügieenimask puuvillane ninaklambriga Roosid

    0,26

    Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
    Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
    filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  • Pintsel juuste värvimiseks must kitsas 4cm

    0,99

    Donegal pintsel juuste värvimiseks. Pintsel musta värvi, laiusega 4cm.

  • Massaažihari kuivharjamiseks puidust varrega, riputuspaelaga

    9,75

    Kuivharjamiseks ja massaažiks mõeldud naturaalsest Shima Superba puidust ja naturaalsete sisal agaavi kiududest harjastega hari. Hoolitse oma keha ja naha eest ning teosta kuivharjamist igapäevase hügieenirutiini osana alati peale keha pesemist. Kuivata nahk ja teosta massaazi kuival nahal jälgides lümfide liikumist. Kuivharjamine aitab: võidelda ja vähendada tselluliiti, silub ja silendab nahka, ergutab vereringet, eemaldab surnud naharakud, takistab karvade sissekasvamist, valmistab naha ette järgmisteks hooldusrituaalideks.

  • Näovõie LaQ Sex & Business 50ml*

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 7,49€.

    25% Off

    Näovõie eriti kõvadele sex & business kuttidele. Krae ümber kaela – mitte mingi jalutusrihm, näos võie – mitte suukorv! Kui vaid need maailma rikkurid teaksid seda võiet – nad lihtsalt supleksid rahas! Näovõie sisaldab rikkalikult sheavõid, kanepi-, vaarikaseemneõli ja arbuusiseemneõlisid, aga ka E-vitamiini ja see toidab ning uuendab nahka sõltumata aastaajast õues. Kasutamine: Kandke seda väike kogus õrnalt oma näole, kasutades sarnast osavust nagu siis, kui patsutate meeldivalt nende kodanike nägusid, kes juhtumis teie teele on jalgu jäänud. Ilma naljata aga, enne nahale kandmist niisutage oma koonu veega ja siis masseerige võiet ringjate liigutustega nahale. Aroomi põhinoodid: seedripuu, sandlipuu, kuivpuu, tonka, muskus, keskmes: õun, münt, roosa pipar, roos, tipunoodid: sidrun, greip, vesi. Vegan. Naturaalsete õlidega, 99% looduslike koostisosadega. Dermatoloogiliselt testitud. Hoida jahedas ja kuivas.

  • Kulmumarker I BROW TINT 5 Coffee Brown

    5,99

    Kulmumarker on lihtne ja mugav kasutada, toonib ja täidab kulmujoone ning spetsiaalne kolmeharuline aplitaator annab ülipeene joonega microblading efektiga loomuliku ja veatu kulmukaare, mis püsib 24h, veekindel.

  • Seebikarp

    0,95

    Donegal suletav plastikust seebikarp. Stiilne ja mugav kaasas kanda. Valikus erinevad värvitoonid.

  • Juuksehari Satin Rose lisaharjastega

    5,99

    Kõigile juuksetüüpidele sobiv juuksehari lisaharjastega. Juukseharja lühemad harjased on nailonist tutid ning pikemad plastmassist piid. Hari sobib kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel, samuti võimaldab see juukseid sirgendada ja stiili kujundada koos fööniga.

  • Silmamask Acty Black diamond hüdrogeeliga Q10

    Algne hind oli: 2,95€.Current price is: 2,21€.

    25% Off

    Kangasmask silmaümbrusele on uuenduslik toode, mis on valmistatud DermoScience Cryo Effect tehnoloogiaga, spetsiaalsest SymLift®-i sisaldavast hüdrogeelist, patenteeritud looduslikust toimeainest, koensüüm Q10 ja teemantpulbrist, mis silub ja niisutab silmakontuuri, andes kohese ja vananemisvastase iluhoolduse. Mikroperforeeritud “sametine efekt” võimaldab soojusvahetust naha sees, suurendades maski väsimusevastast ja krüoefekti. Ei vaja loputamist, praktiline ja lihtne kasutada. Tänu oma anatoomilisele kujule saab seda modelleerida igat tüüpi näo järgi.
    Kasutamine: Puhasta nägu põhjalikult. Aseta toode enne pealekandmist 10/15 minutiks külmkappi. Eemalda kaitsekile. Aseta mask näole, kergelt vajutades, et see ideaalselt nahale kinnituks. Lase mõjuda 15-25 min, seejärel eemalda õrnalt. Masseeri õrnalt geeli jäägid kuni täieliku imendumiseni. Ära loputa.
    Hoiatus! Ära kasuta alla 12-aastasel. Väldi kasutamist ärritunud, põletikulise või tundliku naha korral ning allergia korral mõne koostisosa suhtes. Väldi otsest kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputa hoolikalt puhta veega. Toodet tuleb hoida originaalümbrises ja peale avamist kohe peale kanda. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal soojusallikatest. Ühekordne.

  • Kehasprei Genera PURIFYING Aqua marine 100ml

    4,67

    Uus meeleline kogemus – sulge silmad, hinga sügavalt ja lase end heaolutundel kanda. Genera aroomilt värskendav kehasprei, mille lõhnas on ühendatud merelised, kerged ja elustavad noodid. Pakub meeldivat värskust ning jätab naha õrnalt lõhnastatuks.
    TULEOHTLIK. Hoida eemal soojusallikatest. Hoida laste eest! Vältida silma ja ärritunud nahale sattumast.

  • Tolmpuuder FIX ME+ CC Banana Shade

    8,95

    Mistahes välimuse viimistlusena loodud tolmpuuder FIX ME+CC sobib ideaalselt naha värvimuutuste korrigeerimiseks, jume koheseks matistamiseks ja meigi kinnitamiseks. Tänu oma õrnale ja õhulisele tekstuurile, on FIX ME+CC tolmpuuder täiesti märkamatu, nagu loor nahal, mis kerge ja siidine. Selle õrnade ja imavate omadustega koostis tagab mati viimistluse ja annab tulemuse, mis on katsudes pehme ja täiesti märkamatu. Toode on toonis mis sobib ideaalselt kõikidele nahatüüpidele.

  • Geellakk GEL PRO 36 Fairy Girl 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Rulldeodorant 48H Byphasse Urban Swing White meestele 50ml

    2,35

    Byphasse Urban Swing 48h on tsitruseliste ja vürtsidega rikastatud kauakestva meeldiva aroomiga rulldeodorant meestele. Annab tõhusa ja efektiivse kauakestva higistamisvastase toime 48 tunniks. Takistab higi eritust ja kaotab ebameeldiva lõhna, ei ärrita nahka ning ei määri riideid. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikide nahatüüpide puhul.

  • Küüneviil safiir küünenahaeemaldajaga 12,5cm

    1,65

    Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse. Tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on mugav ligi pääseda ka keerulisi kohti viilima. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt. Küünenaha eemaldaja abil saab küüned kerge vaevaga maniküüriks ette valmistada. Metallist lõikur eemaldab mugavalt naturaalset küünt katvad ülekasvanud küünenahad.

  • Huuleläige KISS AFFAIR 120 kauakestev

    7,95

    Kauakestev vedel elegantse vinüülefekti ja intensiivsete värvitoonide huulepulk. Orgaaniliste sinepivõrsete ekstrakt suurendab ja niisutab huuli, stimuleerib huultes mikrotsirkulatsiooni ja vähendab peeneid kortsukesi. Vegan.

  • Geellakk GEL PRO 44 Ladies Club 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Põsepuna My Skin Blush 04 Shame On Me!

    6,45

    My Skin pulbriline põsepuna: ülisulav tekstuur; matt, kuid samal ajal ülimalt helendav viimistlus. Loomuliku ja värske jume saladus! Siidise ja sametise Tekstuuriga põsepuna, rikastatud E-vitamiini ja siidipulbririkka puuvillaõliga, mis jaotub nahale ühtlaselt, tekitades lummava värvigamma ning andes jumele terve ja särava välimuse. Põsepuna sulandub ideaalselt nahaga ja võimaldab rõhutada põsesarnasid intensiivse, kuid samal ajal kerge ja ülimalt sensoorse viimistlusega.

  • Huulepliiats Lipliner 11

    2,99

    Bella Oggi huulepliiats – täiuslik värv ja katvus. Pehme, kuid mitte rasvane tekstuur aitavad huultele tõmmata täiusliku kontuuri.

  • Näopiim FLOSLEK Sensitive puhastav lõhnatu tundlikule nahale 175 ml uus

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 7,49€.

    25% Off

    Õrn näopiim, mida soovitatakse igapäevaseks näo- ja silmameigieemalduseks, eriti tundlikule ja allergiatele kalduva naha puhul. Eemaldab efektiivselt meigi silmadelt, näolt ja huultelt rahustades ja pehmendades nahka ärritusi tekitamata.
    Vegan. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud. Lõhnatu, värvainete vaba, laktoosi- ja gluteenivaba.

  • Näokreem Byphasse Q10 ja hüaluroonhappega tõstev päevane 60ml

    Algne hind oli: 7,55€.Current price is: 5,66€.

    25% Off

    Byphasse tõstev ja niisutav päevakreem koensüüm Q10 ja hüaluroonhappega kõikidele nahatüüpidele. Byphasse Instant Lift päevakreem ühendab endas efektiivse koensüüm Q10 toimeained naha pinguldamiseks hüaluroonhappega, mille tulemusel paraneb naha elastsus. Kreem on kerge tekstuuriga ning hästi imenduv.
    Koensüüm Q10 omadused:
    Võitleb naha enneaegse vananemise vastu ning hoiab ära kortsude teket.
    Ergutab kollageeni ja elastiini tootmist nahas. Aitab taastada naharakke ja vähendab kortsude ilminguid igas vanuses inimestel.
    Aaitab hoida nooruslikku välimust taastades loomulikult naha elastsuse.
    Toetab naha õiget ainevahetust.
    Hüaluroonhappe omadused:
    Hüaluroonhape muudab naha elastseks ja annab sellele liikuvuse, kaitseb vabade radikaalide põhjustatud kahju ehk kortsude tekkimise eest eest, stimuleerib elastsust andva kollageeni tootmist. On imehea kudede taastaja, naha niisutaja ja siluja.
    Kasutamine: Kanna hommikul hästi puhastatud näo ja kaela nahale ning masseeri õrnade ringjate liigutustega kreemi imendumiseni.

  • Vedelseep-dušigeel LaQ Greip&roheline tee 300ml

    4,99

    Naturaalne ja vegan dušigeel värskendava greibi ja aromaatse rohelise tee hõrgu lõhnaga. Geel on meeldiva konsistentsi ja õrna koostisega ning tänu aaloe, kummeliõite ja hariliku altee juure ekstraktidele ei kuivata nahka. Selle värske aroom sobib suurepäraselt päeva (ja ka öö) heaks alguseks! pH neutraalne.

  • Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv6

    Algne hind oli: 23,99€.Current price is: 18,00€.

    25% Off

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärv

    Šampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
    Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
    Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.

    Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.

    Juuksevärvi pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

  • Kulmumarker I BROW TINT 6 Intense-Brown

    5,99

    Kulmumarker on lihtne ja mugav kasutada, toonib ja täidab kulmujoone ning spetsiaalne kolmeharuline aplitaator annab ülipeene joonega microblading efektiga loomuliku ja veatu kulmukaare, mis püsib 24h, veekindel.

  • Näoseerum Byphasse hüaluroonhappega ja B5 24H 50ml

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 7,49€.

    25% Off

    Byphasse üliniisutav seerum tagab 24-tunnise niisutuse, taastab naha elastsuse ja aitab vähendada vananemise märke. See sisaldab üliniisutavate toimeainete, hüaluroonhappe* ja provitamiini B5 kombinatsiooni. Niisutavate ja siluvate omadustega koostis. *Hüaluroonhappe derivaat. Sobilik kõikidele nahatüüpidele, pudel on pipetiga. Kasutamine: Kandke iga päev hommikul ja/või õhtul hästi puhastatud näo- ja kaelanahale, masseerides õrnalt sõrmedega keskelt väljapoole kuni täieliku seerumi imendumiseni, vältige kokkupuudet limaskestaga ning silmaümbrusega. Soovitatav on kasutada enne sama sarja näokreemi pealekandmist. Vältige silma sattumist, kokkupuutel loputage rohke veega, mitte alla neelata, hoida lastele kättesaamatus kohas, välispidine.

  • Kinkekomplekt LaQ Bubble lastele

    Algne hind oli: 25,99€.Current price is: 19,50€.

    25% Off

    Siin ma olen, LaQ Bubble Gum vegan looduskosmeetika kinkekomplekt lastele, mis koosneb närimiskummilõhnalisest pesugeelist 300ml, 3-värvilisest tahkest pesuvahust 100g ja mullivannipommist 120g. Närimiskummilõhnaline kosmeetikatoodete sari on loodud spetsiaalselt lastele, pidades silmas nende õrna nahka ja helget värviarmastust. Vedel pesugeel on mõeldud keha, juuste ja käte pesemiseks. Selle koostis põhineb pehmetel pesuainetel ning sisaldab ka niisutavate ja toitvate koostisosade kompleksi. Taevalikult heledates toonides 3-värvilisest tahkest kehapesuvahu koostisest leiad muuhulgas niisutava riisiekstrakti, sheavõi ja magusa mandli õli. Vannipall on omakorda roosa ja sisaldab muuhulgas sheavõid, magusmandliõli ja E-vitamiini. Nende toodetega muudate iga vanniskäigu lõõgastavaks ja lõhnavaks naudinguks! Kinnitame teile, et iga lapse rõõm on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Juuksemask ECO ORIGINS kuivadele ja kahjustatud juustele toitev 250ml

    14,75

    Tõhusa toitva efektiga juuksemask kahjustatud ja kuivadele juustele Murumuru või ja fermenteeritud mustsõstraga. Muudab juuksed väga pehmeks, samas kaitseb ja taaselustab neid ilma raskeks muutmata. Kasutamine: kanda peale pesemist rätikukuivadele juustele, kammida läbi, lasta mõjuda 3-5 min, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud.

  • Meigieemalduskäsn

    0,99

    Donegal meigieemalduskäsna abil on võimalik mustus ja kosmeetika eemaldada väga põhjalikult ning mugavalt. Toodet on lihtne kasutada:Pane veidi meigieemalduspiima või geeli näole, puhasta terve nägu ja kael. Niisuta käsn puhta veega ja puhasta niiske käsnaga kõik puhastusvahendi jäägid. Peale kasutamist loputa käsn voolava vee all ning jäta kuivama.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 531 Greenery*

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Huulepulk Color Affair 03

    6,99

    Bella Oggi kreemjas huulepulk Color Affair on kauapüsiv, niisutav ja rikkalike värvipigmentidega sametine huulepulk, poolmati lõppviimistulusega. Tänu oma õrnale tekstuurile on toodet lihtne peale kanda, tulemuseks saavutate pilkupüüdvad lopsakad huuled, vaid mõne hetkega. Huulepulga koostis on rikastatud naturaalsete vahade ning huuli pehmendavate õlidega. Parabeenide vaba koostis.

  • Juuksehari väike – erinevad värvid, metallpiid*

    2,99

    Kõikidele juustetüüpidele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega metallpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet. Tänu oma mõõtmetele sobib hari hästi kaasas kandmiseks
    Mõõdud: pikkus 14 cm, läbimõõt 4,5 cm.

  • Kehakreem LaQ Praline 200ml

    9,98

    Lõõgastava toimega looduslik ja vegan kehakreem. Vaatamata rikkalikule koostisele on see pealekandmisel meeldiva konsistentsiga, mis paneb kreemi kiiresti imenduma ega jäta nahale rasvast kihti. Lõhnab uskumatult lõõgastavalt – maitsev pralinee. See kreem hoolitseb teie naha ja meelte eest nagu vähesed teised! Välispidine

  • Juuksehari Eco puidust, lisaharjastega

    6,55

    Naturaalne puidust ovaalne juuksehari, looduslike harjastega. Naturaalsed harjased hooldavad ja puhastavad juukseid viimistlusjääkidest kogu pikkuses, muutes nad terveks ja läikivaks. Sobib ideaalselt lühikeste ja keskmise pikkusega juuste sirgestamiseks ja soengusse sättimiseks.

  • Jumestuskreem MY SKIN GLOW 03 Cool Cream 30ml

    9,99

    Täiusta oma naturaalset jumet hüaluroonhappe ja sheavõiga rikastatud jumestuskreemi My Skin Glow’ga, mille kaitsefaktor on SPF20. My Skin Glow jumestuskreem on innovatiivse koostisega uue põlvkonna jumestuskreem, mis sisaldab endas nahka hooldavat hüaluroonhapet, sheavõid ja annab SPF20 kaitse. Suurepärane koostis annab koheselt koos niisutava nahahooldusega ka naturaalse meigi ja loomulikult särava jume. My Skin Glow jumestuskreem saab tänu niisutavale ja siluvale hüaluroonhappele ning rahustava toimega sheavõile teie uueks ilusaladuseks! Saadaval neli erinevat tooni, leidke oma lemmik.

  • Kinkekomplekt LaQ Kiwi & Grapes OLEMISE KERGUS naistele

    Algne hind oli: 18,97€.Current price is: 14,23€.

    25% Off

    LaQ Kiwi & Grapes OLEMISE KERGUS vegan looduskosmeetika kinkekomplekt naistele, mis koosneb dušigeelist 300ml ja suhkrusest kehakoorijast 220g. Sellel sarjal on värske kiivi ja viinamarjade mahlane lõhn sobides ideaalselt aktiivsetele, elurõõmsatele ja seltskondlikele naistele, kes oma positiivse energiaga muudavad igavad kohtumised säravaks ja lükkavad käima ka halvad peod. Elu on Lill! Dušigeeli koostises on õrnatoimelised puhastavad ained ning see sisaldab muuhulgas kiivi- ja viinamarjaekstrakti, mis niisutab ja tugevdab naha kaitsebarjääri. Suhkrune kehakoorija puhastab õrnalt nahka ja eemaldab surnud rakud. Mõlema toote värskendav lõhn sobib suurepäraselt päeva (ja ka öö) maitsvaks alguseks! Kinnitame teile, et meelte lummus ja saaja õnn on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Komplekt Byphasse Wellness Body

    Algne hind oli: 9,78€.Current price is: 7,34€.

    25% Off

    Byphasse Wellness komplektist läbipaistvas lukuga kosmeetikakotis leiate suurepärase tselluliidivastase pesusvammi, mis nahaaluse rasvkoe ja vereringe stimuleerimisel tagab võimaliku tselluliidi vähenemise probleemsetes piirkondades. Lisaks on komplektis ökoloogilise glütseriiniga kehapesuvaht Wellness. Vahuselt kreemjas, puhastav ja niisutav kehapesuvahend kogu kehale. Mandliõliga ihupiim toidab ja niisutab nahka sügavuti, kaitseb kuivamise eest ja hoiab naha niiskustaseme optimaalsena. Peale ihupiima kasutamist jääb nahk delikaatselt lõhnastatuks ja siidiseks. Kasutamine: Kanda nahale masseerivate liigutustega kord või kaks päeva jooksul, et jätta nahk niisutatuks. Pumbaga pudel. Vegansõbralik toode. Meigi ja muudeks näohoolduse protseduurideks kasutatav Byphasse reguleeritav peapael juuste kinnitamiseks on kirss tordil. Naudi ja sära!