Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 4 Nude Touch
7,45€
Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.
Jumestuskreem MY SKIN TONE 20C Natural Amber
Algne hind oli: 9,99€.7,99€Current price is: 7,99€.
20% Off
Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Forget Me Not tahke 220g*
9,99€
Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda ülimalt magusat suhkruga rikastatud vahust trimmivat ja tselluliidivastast kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast ning forget-me not kompleksist kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan.
Kinkekomplekt LaQ Wild Boar SILEDAKE meestele
18,97€
Siin ma olen, LaQ vegan looduskosmeetika kinkekomplekt SILEDAKE meestele, mis koosneb 500ml dušigeelist ja 220g puhastavast lihvivast poleerimispastast suhkrukoorijast. Ähäh! Legendaarne kuulsus on omapärase männikäbide võitluse lõhnaga, mis põimub eksklusiivsete meesteparfüümidega. See sari sobib ideaalselt ekstreemsele metsikule mehele, aga ka asjatundjale, ekstsentrilisele ja rändurile-rändajale, aga ka ekstraverdile ja eksperimenteerijale. Dušigeeli koostis põhineb õrnadel puhastusainetel, sisaldades niisutavat glütseriini ja rahustavat tammekoore ekstrakti. Toda puhastavat, lihvivat ja poleerivat suhkrukoorijat on ülimugav kasutada, omab kerget vahulaadset konsistentsi mis nagu niuhti koorib surnud rakud ja muudab naha siledaks.
Kinnitame teile, et kingisaaja metsik rõõm ja õnn on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.Meigieemalduskäsn
0,99€
Donegal meigieemalduskäsna abil on võimalik mustus ja kosmeetika eemaldada väga põhjalikult ning mugavalt. Toodet on lihtne kasutada:Pane veidi meigieemalduspiima või geeli näole, puhasta terve nägu ja kael. Niisuta käsn puhta veega ja puhasta niiske käsnaga kõik puhastusvahendi jäägid. Peale kasutamist loputa käsn voolava vee all ning jäta kuivama.
Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse 500ml pumbaga + 100ml
Algne hind oli: 7,19€.5,99€Current price is: 5,99€.
17% Off
Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud värvitu ning lõhnavaba puhastusvesi, mis eemaldab õrnalt meigi silmadelt ja näolt. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ja meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, jättes nahale õige niiskustasakaalu. Ei sisalda alkoholi ega kunstlikke värvaineid, on seebi- ja parabeeni vaba. Komplektis mugav pumbaga 500ml pudel ja reisisuuruses 100ml pudel.
Kinkekomplekt LaQ Kiwi & Grapes OLEMISE KERGUS naistele
18,97€
LaQ Kiwi & Grapes OLEMISE KERGUS vegan looduskosmeetika kinkekomplekt naistele, mis koosneb dušigeelist 300ml ja suhkrusest kehakoorijast 220g. Sellel sarjal on värske kiivi ja viinamarjade mahlane lõhn sobides ideaalselt aktiivsetele, elurõõmsatele ja seltskondlikele naistele, kes oma positiivse energiaga muudavad igavad kohtumised säravaks ja lükkavad käima ka halvad peod. Elu on Lill! Dušigeeli koostises on õrnatoimelised puhastavad ained ning see sisaldab muuhulgas kiivi- ja viinamarjaekstrakti, mis niisutab ja tugevdab naha kaitsebarjääri. Suhkrune kehakoorija puhastab õrnalt nahka ja eemaldab surnud rakud. Mõlema toote värskendav lõhn sobib suurepäraselt päeva (ja ka öö) maitsvaks alguseks! Kinnitame teile, et meelte lummus ja saaja õnn on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Meigiseen kolmnurksed 8tk
1,74€
Donegal kolmnurksed lateksist meigiseened vedelate ja kreemjate jumestustoodete pealekandmiseks. Meigiseene kitsa tipu abil õnnestub jumestustoote pealekandmine täpsust nõudvatesse kohtadesse, nagu ninajuurele ja silmanurkadesse. Jumestustoodete ühtlasem ja täpsem jaotumine nahal. Meigiseene kasutamine jumestamise vähendab bakterite satumise ohtu jumestustoodetesse, kuna puudub otsene kokkupuude naha ning jumestustoote pakendi vahel. Meigiseent võib kasutada nii kuivalt kui niiskelt, niiske meigiseen ei ime endasse liigselt jumestustooteid, jumestustoode lahustub veidi ja tulemus jääb loomulikum. Meigiseent on soovitatav pesta ning lasta kuivada peale igat kasutuskorda.
Vedelseep LaQ Big Business – kehapesu 400ml
Algne hind oli: 4,99€.2,50€Current price is: 2,50€.
50% Off
Looduslik pesugeel, mis sobib kogu keha pesemiseks. Sisaldab banaani-, riisipiima-, kaerahelbe- ja linaseemneekstrakte. Vann või dušš on puhas nauding! Peseb keha tõhusalt puhtaks, pehmendades ka kõige karmima mehe naha. Lõdvestu! Peseb nahka, teised organid jäävad puutumatuks. Aroomi põhinoodid: pachouli, seeder, sandlipuu, keskmes:nahk, tubakas, nelk ja tipunoodid: bergamot, mandariin.
Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. pH neutraalne.Juuksehari ovaalne plastpiidega
2,24€
Pikkadele ja poolpikkadele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.
Juuksemask kuivadele juustele Family Delice avokaado 250ml
4,55€
Byphasse Family Delice sarja avokaadoga sügavalt niisutav B5 ja C vitamiinidega juuksemask kuivadele juustele niisutab ja toidab juukseid neid raskeks muutmata. Avokaados sisalduvad antioksüdandid kaitsevad juuksekarva välismõjude ja vananemise eest, pantonteenhape (B5) niisutab ja toidab ja parandab juuksestruktuuri sügavuti, kaitstes kuivuse ja murdumise eest. Tulemuseks sügavalt niisutatud ja toidetud juuksed.
Dermatoloogiliselt testitud. PH neutraalne ja vegansõbralik toode.Küünelakieemaldaja Donegal maasikalõhnaline atsetoonivaba 150ml
2,99€
Atsetoonivaba maasikalõhnaline küünelakieemaldaja, sobib naturaalsetele ja kunstküüntele laki eemaldamiseks.
Sisaldab F-vitamiini ja teisi koostisosi, mis takistavad küünte ja käte naha matistumist ja kuivamist, ei nõrgesta ega muuda küüneplaati. Eemaldab tõhusalt ka mitmekordse lakikihi
Toodet tuleb hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks!Näokreem FLOSLEK Sensitive Rich 50ml uus
10,81€
FLOSLEK Sensitive rikkalik näokreem ülitundlikule ja allergilisele nahale. Kuiva naha päevakreem toidab, niisutab ja uuendab efektiivselt nahka, ei põhjusta nahaärritusi, punaseid laike, turseid, kipitust ega sügelust silmade ümber. Kreem imendub kiiresti, jättes õrna kaitsekihi, mis võimaldab säilitada loomulikku hüdro-lipiidide tasakaalu, rahustab tundlikku nahka, uuendab rakke ja kaitseb negatiivsete keskkonnamõjude eest, sobib ka talvel. 0% värvaineid, parabeene. Dermatoloogiliselt testitud tundliku ja allergilise nahaga inimeste peal.
Juuksehooldus tugevdav NOAH nõrkadele ja hõredatele juustele piparmündiga 1.15 8x5ml
12,99€
Juukseid tugevdav hooldus ampullides nõrkadele ja hõredatele, väljalangevatele juustele. Sisaldab juukse kasvu ergutava toimega must pipra ja piparmündi eeterlike õlide aktiivset segu ning antioksüdantsete stimuleerivate omadustega looduslike ainete kompleksi, et vältida rakkude vananemist ja neutraliseerida vabade radikaalide toimet. Tulemus: juuksejuured muutuvad tugevamaks ja juuksed paksemaks. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage ampulli ja avage ettevaatlikult. Peale juuste pesemist kandke dosaatorit kasutades ühtlaselt rätikukuivadele juustele ja peanahale, masseerige õrnalt, laske imenduda, ärge loputage ning lubage juustel tavaliselt kuivada. Täieliku kuuri tegemiseks soovitame kasutada kuni kaks ampulli nädalas kahe-kolme kuu jooksul ning lisaks juuste pesemiseks NOAH tugevdavat šampooni musta pipra ja piparmündiga 1.7 250ml. Peale preparaadi pealekandmist on võimalik et tunnete peanahal õrna kuumust. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Naturaalsete koostisosade tõttu võib toote värvus ja lõhn olla erinev. Hoiatused! Silma sattumisel loputage koheselt rohke veega. Alkoholivaba. Ainult välispidiseks kasutamiseks!
Juuksevärv NOAH 140ml Kuldblond 7.3
Algne hind oli: 11,99€.8,39€Current price is: 8,39€.
30% Off
Püsijuuksevärv Noah kuldpruun, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidKasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16 aastaste laste juuste värvimiseks.
Geellakk GEL PRO 28 Strike a Pink 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Sex & Business tahke 220g
9,99€
Võitjate põlvkonna meeste puhastamiseks ja poleerimiseks mõeldud pasta, mis eemaldab ka kõige häbiväärsemad plekid! Me teeme nalja! Tegelikult on tegemist naturaalsete koostisosadega koorimiseks ja pesemiseks mõeldud musta pipart ja kardemoni ekstrakti sisaldava tootega! Tõeline maiuspala gurmaanidele, mis meeldib isegi kõige nõudlikumale kodanikule. Tõeline võidusõidukoerte jaoks mõeldud lihvimispasta! See aitab vanast karvast vabaneda ning kasvatada selle asemele edukust ja jõukust! Aroomi põhinoodid: seedripuu, sandlipuu, kuivpuu, tonka, muskus, keskmes: õun, münt, roosa pipar, roos, tipunoodid: sidrun, greip, vesi.
Igatahes, kuidas kasutada: kanna nahale, masseri ja pese maha, aga siis mitte enda keelega lakkudes! Vegan. 96% koostisest naturaalsed koostisosad.Pesusvamm loomad MIX erinevad värvid
Algne hind oli: 0,99€.0,73€Current price is: 0,73€.
26% Off
Donegal rõõmsavärvilised ja looma/linnu/kala kujulised pesukäsnad muudavad pesemise meeldivaks ja lõõgastavaks. Pehme, mugava kujuga õrn käsn sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele, rõõmustav ja mänguline lastele. Lihtne puhastada. Masseerib nahka õrnalt, seda ärritamata.
Hügieenimask korduvkasutatav puuvillane IDC must
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Šampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
Algne hind oli: 8,65€.6,92€Current price is: 6,92€.
20% Off
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.Juuksemask Byphasse keratiiniga 250ml
4,99€
Keratiiniga mask parandab ja elustab kuivi ja kahjustatud juukseid, taastades nende loomuliku sära ja andes neile kohevust. Kanna peale pesu rätikukuivadesse juustesse ja masseeri õrnalt, hoia peal 1-5 minutit, loputa korralikult. Juuksed muutuvad imeliselt läikivaks ja terveks. Sobib kasutamiseks ka palsami asemel.
Näomask kangasmask Acty Detox E-vit. ja kummeliga kooriv söega
2,95€
Vananemisvastane ja taaselustava toimega Dermo Science Cryo Effect tehnoloogiaga valmistatud uuenduslik näomask kuivale nahale, mis vajab niisutust. Spetsiaalne hüdrogeel sisaldab toimeainete kontsentraati, andes näonahale ning silmaümbrustele koheselt sära ja taastab nahale omase loomuliku niiskustasakaalu. Maskis sisalduvad taimsed ekstraktid, pinguldava ja rahustava toimega nahka siluv Q10, puhastavate- ja absorbeerivate omadustega puusüsi ning antioksüdatiivse toimega E-vitamiin, mis kaitseb nahka vananemise eest. Kasutamine: Puhasta ning kuivata nahk hoolikalt. Võta mask pakendist välja, eemalda kaitsekiled ning aseta 15-25 minutiks näole. Kui nahale jääb pärast maski eemaldamist geeli laske sellel mõni minut kuivada ning massserige ülejäänu sõrmeotstega õrnalt naha sisse. PS: Intensiivsema tulemuse saamiseks aseta mask 10-15 min. enne kasutamist külmkappi.
Juuksemask Byphasse HAIR PRO COLOR värvikaitsega värvitud juustele 500ml
5,99€
Hair Pro tõhsalt niisutav juuksemask koos UV kaitsega värvitud, salgutatud või blondeeritud juustele. Tulemuseks on niisutatud, toidetud ning kauakestva sära ja värviga juuksed. Peale pesemist kanna väike peotäis juuksemaski juuksejuurtest kuni otsteni rätikukuivadesse juustesse, hoidke 3 min ning seejärel loputage hoolikalt. Võib kasutada ka juuksepalsami asemel.
Vistrikuplaaster Acty Mask rohelise teega 40tk
2,95€
Innovatiivsed kosmeetilised vistrikuplaastrid aitavad vähendada aknele kalduva või komedoonilise naha punetusest tingitud iluvigu. Läbipaistvad plaastrid vabastavad aeglaselt valitud kosmeetilisi toimeaineid, mis aitavad vähendada aknest põhjustatud naha ebatasasuste nähtavust.
Kasutamine:
1. Puhastada nahk. Plaaster asetada kuivale probleemsele kohale.
2. Hoida peal soovituslikult öösel 6-12 tundi.
HOIATUSED:
Vältida kasutamist põletikulisel, ärritunud või tundlikul nahal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada koheselt ja põhjalikult veega. Toode ei ole mõeldud alla 12-aastastele lastele. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Ühekordseks kasutamiseks.Kinkekomplekt LaQ Bubble lastele
25,99€
Siin ma olen, LaQ Bubble Gum vegan looduskosmeetika kinkekomplekt lastele, mis koosneb närimiskummilõhnalisest pesugeelist 300ml, 3-värvilisest tahkest pesuvahust 100g ja mullivannipommist 120g. Närimiskummilõhnaline kosmeetikatoodete sari on loodud spetsiaalselt lastele, pidades silmas nende õrna nahka ja helget värviarmastust. Vedel pesugeel on mõeldud keha, juuste ja käte pesemiseks. Selle koostis põhineb pehmetel pesuainetel ning sisaldab ka niisutavate ja toitvate koostisosade kompleksi. Taevalikult heledates toonides 3-värvilisest tahkest kehapesuvahu koostisest leiad muuhulgas niisutava riisiekstrakti, sheavõi ja magusa mandli õli. Vannipall on omakorda roosa ja sisaldab muuhulgas sheavõid, magusmandliõli ja E-vitamiini. Nende toodetega muudate iga vanniskäigu lõõgastavaks ja lõhnavaks naudinguks! Kinnitame teile, et iga lapse rõõm on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Peitepulk COVER PRO 24H 006 Cookies
7,55€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Šampoon NOAH taastav argaaniaõliga 250ml 1.4
8,65€
EE – Argaaniaõliga šampoon kuivadele ja väga kuivadele, töödeldud ning kahjustatud juustele. Tänu puhastele taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele on šampoon peanahale ja juustele õrnatoimeline, kuid tõhus. Tootes sisalduvad argaaniaõli ja taimsed ekstraktid aitavad ära hoida juuste rabeduse ning peanaha kuivuse ja punetuse. Niisutab efektiivselt, annab juustele sära ja elastsust. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.
Näokoorija FLOSLEK Hesperidin öine happekoorija 30ml
17,95€
Laienenud kapillaaridega, punetava ja tundliku näonaha õrnaks koorivaks hoolduseks mõeldud hapetega näokoorija. Sisaldab laktoobioonhapet 3%, šikimhapet 2% ja Aloe verat.
Toime*:
-heledab ja ühtlustab nahatooni (89%),
-vähendab punetust (83%), telangiektaasia (ämblikveenid) nähtavust (72%), hüperpigmentatsiooni hulka ja intensiivsust (83%),
silub (94%), pehmendab (89%) ja pinguldab (89%) nahka,
-toetab uuendamis- ja regenereerimisprotsessi (72%),
-pärast pealekandmist taastab naha tervisliku välimuse (94%).
*kasutustestid, efektid pärast 4-nädalast kasutamist.
Sisaldab 99% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud.
Kasutamine: Kandke ööseks puhastatud näonahale, vältides silmade ja suu ümbrust. Soovitatav on kasutada 2 korda nädalas 4 nädala jooksul. Kandke Hesperidiini sisaldav näokreemi koheselt, peale toote täielikku imendumist, nahale.
NB! Ärge kasutage kahjustatud nahal. Vältige solaariumi ja intensiivse päikesekiirguse käes viibimist toote kasutamise ajal ja 3 nädalat pärast kasutamise lõppui. Kasutage päikesekaitsekreemi!Kätekreem LaQ VITAMIN BOMB pumbaga 300ml
8,99€
LaQ Vitamin Bomb käte ja küünte kreem on aminohapete ja vitamiinidega B3, B5, B6, C ja E toitev kreem kätele ja küüntele. Luksusliku energiat edastava aroomiga. Suurepärase sobivusega, kui teie käte ja küünte nahk vajab taastamist ja elustamist ja küüned tugevdamist. Vegan.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00