• Näovesi sprei Byphasse Face Mist kuivale nahale 150ml

    Algne hind oli: 4,99€.Current price is: 3,75€.

    25% Off

    Värskendav ja niisutav spreinäovesi roosivee ja kummeli ekstraktiga, mis on spetsiaalselt loodud tundlikule ja kuivale nahale. 2 funktsiooni ühes hoolduses: niisutab nahka ja tagab meigile parema püsivuse. Niisutab ja värskendab puhast või jumestatud nahka, sobib tundlikule ja kuivale nahale, koostisosad looduslikku päritolu.Kasutamine: Pihustada puhtale nahale värskendava ja niisutava efekti saavutamiseks. Meigitud nahal töötle meik üle pintsli või meigikäsna abil.
    Väldi kokkupuudet silmadega, ära pihusta silma. Silma sattumise korral loputa koheselt rohke puhta veega. Mitte neelata alla. Välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada alla 3a lastel.Hoida lastele kättesaamatus kohas.Dermatoloogiliselt testitud.Vegan.

  • Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 3 Pink Flambe´

    7,45

    Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.

  • Tolmpuuder FIX ME+ CC Banana Shade

    8,95

    Mistahes välimuse viimistlusena loodud tolmpuuder FIX ME+CC sobib ideaalselt naha värvimuutuste korrigeerimiseks, jume koheseks matistamiseks ja meigi kinnitamiseks. Tänu oma õrnale ja õhulisele tekstuurile, on FIX ME+CC tolmpuuder täiesti märkamatu, nagu loor nahal, mis kerge ja siidine. Selle õrnade ja imavate omadustega koostis tagab mati viimistluse ja annab tulemuse, mis on katsudes pehme ja täiesti märkamatu. Toode on toonis mis sobib ideaalselt kõikidele nahatüüpidele.

  • Peanaha masseerija BLISS

    4,99

    Peanaha masseerija on suurepärane abiline, mis võimaldab teil lõõgastuda ja nautida rahustavat peanahamassaaži igapäevase iluhoolduse käigus.
    Peened silikoonotsad masseerivad ja stimuleerivad õrnalt peanaha mikrotsirkulatsiooni mis avaldab positiivset mõju juuste kasvule.
    Juuksed muutuvad juurtest alates tervemaks ja tugevamaks ning see soodustab juuste kasvu.
    Masseerija on ideaalne igasuguste losjoonide pealekandmiseks ning palsamide ja maskide laiali hõõrumiseks kogu juuste pikkuses.
    Mugav käepide võimaldab ka lihtsat peanaha massaaži.

  • Peitekreem Feel Glow 03 Golden Beige

    6,65

    Valgustpeegeldav peitekreem Feel Glow kerge ja siidise tekstuuriga. Suurepärane toode tuhmunud nahale, katab ning peidab hästi väsinud silmaalused ning muud tumedad laigud. Avokaadoõli ja SPF 15-ga rikastatud parabeenide ning lõhnavaba koostis, ühtlustub nahal koheselt, andes sellele loomuliku jume, samal ajal kaitses nahka kahjuliku päikesekiirguse eest.

  • Pintsetid kammiga BLACK MATT

    4,37

    Elegantne, mati viimistlusega kunstripsmete pintsetid koos kammiga on ideaalne vahend nende paigaldamiseks ribadena, tupsudena või ka magnetiga ripsmete jaoks. Pintsetid on kahepoolsed ja varustatud kammiga, mis lihtsustab kulmude ja ripsmete kujundamist. Ergooomiline disain.

  • Huulepulk KISS AFFAIR matt 8H 4

    8,95

    Mati viimistluse ja intensiivse ja kauapüsiva värviga huulepulk KISS AFFAIR MATTE ei kuivata huuli, tagab erakordse mugavuse ja niisutuse kuni 8 tunniks peale pealekandmist. Huulepulga kuju on loodud huulte kuju laitmatuks kujundamiseks.

  • Päikesepuuder PRECIOUS BRONZER 120

    8,99

    Valgustpeegeldav, sära lisav pronkspigmentide segu, mis annab teie jumele loomuliku sära ja kolmemõõtmelise efekti, nagu oleksite päikese käes päevitunud.
    Selle sile, sametine ja ülikerge koostis on täiesti ainulaadne ning kujundab ja annab näole loomuliku päevituse. Selle kreemjas puudrine koostis sulab naha sisse, võimaldades teil viimistlust vajadusel intensiivistada, muutes selle õrnemast julgemaks, rõhutada, toonitada loomulikkust. Saadaval kahes toonis.

  • Juuksehari Leedi Brush lisaharjastega

    6,99

    Kõigile juuksetüüpidele sobiv juuksehari lisaharjastega. Juukseharja lühemad harjased on nailonist tutikud ning pikemad metallsed piid. Hari sobib kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel, samuti võimaldab see juukseid sirgendada ja stiili kujundada koos fööniga.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 605 Lava Red

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Kehakreem LaQ Kiwi & Grapes 200ml

    9,99

    Rikkaliku koostisega kehakreem, looduslik ja väga toitev, kiirelt imenduv ega jäta nahka õliseks. Aroom äärmiselt värske ja energiline – kiivi ja viinamarjad! Leevendab tõeliselt kuiva, tundlikku ja ärritustele kalduvat nahka seda intensiivselt toites, siludes ja niisutades. Koostises leidub taimne glütseriin ja d-panthenool, sheavõi, vaarikaseemneõli kaitseb vananemise eest, kanepiseemneõli rahustab ja taastab nahka ja arbuusi seemneõli taastab naha elastsust. Lisaks on koostises toitev kiivi ja viinamarja ekstrakt. Kas see on KÕIK? EI! Lisaks leiad uurea, niatsinamiidi, piimhappe, kopaiba palsami, oliiviõli, alantoiin – kõik need äärmiselt väärtuslikud koostisosad moodustavad suurepärase toitva ja niisutava kompleksi sinu nahale. Kasutamine: Kanna nahale ja masseeri ringjate liigutustega kuni imendumiseni. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Kosmeetikakott nailon lepatriinud keskmine

    4,75

    Donegal kosmeetikakott nailon lepatriinud 17x4x12cm läbipaistev

  • Juuksehari 21,5 cm

    1,99

    Pikkadele ja toihedatele juustele mõeldud jämedamate peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Ideaalne juuste igapäevaseks hoolduseks tagades hõlpsa ja tõhusa kammimise. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad palstikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerib peanahka, stimuleerides vereringet.

  • Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Virée en Mer 100ml

    10,96

    Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Selles lõhnavees on tunda looduse ülistamist Vahemere ookeanil koos puhkuselise päikesepaistega, segades kokku merelised ja värsked veenoodid koos soojade ja päikseliste nootidega, nii ülendav ja värskendav. Põhinootides on tunda puidulistest päikselist seedrit ja merepuitu, muskust, edasi hargneb see mereliste nootidega küllastunud tiare lilleks ja apelsiniõieks ning aroomi tipus heljub ahvatlev ja värskendav sidruniõis koos maikellukese ja virsikuõie kergusega.
    Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!
    Tuleohtlik!

  • Puuder SUBLIME POWDER 130

    8,99

    Sublime Powder, kerge ja laitmatu loomuliku mati viimistlusega puuder, mis sulandub ideaalselt näole, matistades läikivad alad. Tekstuur on tänu pehmele koostisele nahal ülimalt sile, ideaalne pooride ja miimikajoonte minimeerimiseks. Jumestuskreemile peale kantud puuder täiustab selle viimistlust ning parandab vastupidavust terve päeva kestvale jumestusele, jättes jume matiks ja ühtlaseks. Sublime Powder sobib ideaalselt ka jume värskendamiseks. Saadaval 3 värvitoonis, mis sobivad kõikidele nahatoonidele.

  • Kulmupliiats I BROW SCULPT 6 Micro 16H Gray Slush

    5,99

    Joonistage, täitke ja kujundage oma kulmud I BROW SCULPT väljakeeratava, mikrosuuruses kolmnurkse kuju ja veekindla pliiatsiga, mis tagab väga kõrge täpsuse ja mille teises otsas on hari, mis aitab kulme kammida, värve hägustada ja korrastab kulmukarvad.
    Tänu uuenduslikule pliiatsi kujule on võimalik luua uskumatult õhukesi jooni, kolmnurga kujuline lõikenurk võimaldab täita hõredaid kohti kiiresti ja kindlal viisil. Veekindel koostis, mis ei sisalda talki, parabeene, D5 ega parfüüme, on rikastatud erinevate vahadega mis tagavad kulmumeigi kauakestva püsivuse kuni 16h.

  • Silmapliiats JELLY geeljas 052 Stone 30H

    5,89

    Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
    Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.

  • Geellakk GEL PRO 20 Sandy Beach 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Kannariiv ergonoomilise varrega, kahepoolne peenike/jäme

    2,45

    Professionaalse kvaliteediga ning mugava plastikust käepidemega kannariiv eemaldab kõva naha ja silub jalakanna pinda. Kannariiv on kahepoolne, peenema ja jämedama karedusega. Peale kasutamist pesta sooja vee ja seebiga ning loputada hoolikalt, kuivatada.

  • Kinkekomplekt NOAH Šampoon 1.3 250ml+ palsam 2.5 150ml+ juukseseerum 5.3 20ml

    Algne hind oli: 29,99€.Current price is: 22,50€.

    25% Off

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:

    NOAH tugevdav šampoon lavendliga 250ml 1.3
    Juukseid tugevdav naturaalne šampoon sagedaseks kasutamiseks. Sobib ka tundlikule peanahale. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Tänu lavendli, rosmariini ja eukalüpti eeterlikele õlidele, sobib see ideaalselt sagedaseks kasutamiseks ning on soovitatav neile, kes harrastavad sagedast basseinide ja jõusaalide külastusi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    NOAH volüümi andev juustesse jäetav palsam 150ml 2.5
    Uuenduslik kahefaasiline juustesse jäetav niisutav spreipalsam kibuvitsaekstraktiga. Kerge, kuid samal ajal toitev ja juuksestruktuuri parandav palsam looduslike pH hapetega annab juustele volüümi ning muudab need siledaks ja niisutatuks. Toodet on lihtne kasutada ning see ei jäta juustesse jääke. Enne kasutamist raputada pudelilt; pihustada rätikukuivadesse juustesse juurtest otsteni ning seejärel kuivatada juuksed. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

    NOAH taastav juukseseerum linaseemneõliga 20ml 5.3
    Linaseemneõliga ja looduslike mineraalainetega juukseseerum kuivadele juustele Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Juukseseerum muudab taaselustab juuste struktuuri, ilma neid raskeks muutmata. Sobib kasutamiseks kõikidel juuksetüüpidel, ka kõige rabedamadel, kuivematel ning tuhmimatel- seerum tagab juuste niiskuse ja kerguse, tuues välja juuste loomuliku sära ning rõhutades nende värvipigmente. Toote koostises sisalduvas linaseemneõlis on rikkalikult oomega-3 rasvhappeid, mis aitab ergutada juuksekasvu. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: kanna mõni tilk seerumit puhastele kergelt niisketele juustele, neid paari minuti jooksul masseerides. Ära loputa

  • Dušigeel-šampoon 2in1 Byphasse Groovy Paradise Blue meestele 600ml

    3,99

    Byphasse meestele mõeldud šampoon-dušigeeli Groovy Paradise värskendav aroom viib Sind mõtetes merekaldale, kus õrn tuulehoog paitab su nahka ja laseb unustada kõik ümbritseva. PH neutraalne koostis. Igapäevaseks keha ja juuste pesemiseks. Kanna väikene kogus toodet niiskele nahale ja juustele ning masseeri pehme vahu tekkimiseni. Loputa hoolikalt veega.

  • Vatipadjad Byphasse 100% puuvill 35 tk VÄIKE

    0,76

    Vatipadjad 100% puuvilla, väga hea kvaliteediga, ei pudene.

  • Huulepulk Color Affair Mat 01

    6,99

    Bella Oggi Color Affair Mat huulepulk nii neutraalsete kui ka eredate värvitoonidega ja sametiselt mati lõppviimistlusega. Huulepulgal on õrn, pehme ja siidine tekstuur, mis on on saavutatud tänu selle koostises sisalduvatele looduslikele õlidele ja vahadele. Hoolitseb huulte eest ning annab neile intesiivse läbipaistmatu värvipigmendi. Kauapüsiv ideaalne ja elegantne huulemeik vaid ühe tõmbega. Parabeenivaba.

  • Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Pavlova 100ml

    10,96

    Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Tõeline kutse naudingule, sest see lõhnavesi ühendab enda maitsvate punaste marjade noodid mis on peidus vaniljeselt hõrgutava õrna magusa besee vahel. Lõhna tipus on pehme ja suussulava vahukoore noot, mis paitab maitsemeeli nagu kõikeülendav Pavlova koogike. Njämm! Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Palsam NOAH sirgendav Vaniljega 2.7 250 ml      

    12,99

    Sirgendav palsam Silk Effect Vanilla sobib ideaalselt kahustele ja sõnakuulmatutele juustele. Sisaldab vaniljeekstrakti, mis aitab muuta juuksed läikivamaks, siidisemaks ja pehmemaks ning metsoliivi tüvirakkudest saadud aktiivainet, mis aitab juukseid ümber struktureerida ja tugevdada, muutes need samal ajal volüümikaks, niisutatuks ja kergesti kammitavaks. Kasutamine:
    Kanna pärast šampooniga pesemist rätikukuivadele juustele ja lase mõjuda 3-5 minutit. Loputa hoolikalt. Silma sattumisel loputada. Vegan.

  • Näotoonik Byphasse roosiveega 500ml

    Algne hind oli: 3,45€.Current price is: 2,59€.

    25% Off

    Roosiveega näovesi puhastab, niisutab ja toniseerib nahka efektiivselt, seda ärritamata. Toonik sobib kõikidele nahatüüpidele, kasutatakse puhastuspiima, meigi, rasu, mustuse ning tuhmide ja elutute pindmiste rakkude eemaldamiseks. Tulemuseks puhas, sile, tasakaalustatud ja niisutatud näonahk.

  • Näokreem Byphasse kortsudevastane retinooliga öine 24H 50ml

    Algne hind oli: 7,55€.Current price is: 5,66€.

    25% Off

    Byphasse kortsudevastane kreem sisaldab uuenduslikku toimeainet, mis ühendab endas retinooli (A-vitamiin) hüaluroonhappega. See parandab sügavate kortsude ja miimikajoonte väljanägemist, andes nahale täiendav elastsuse, glütseriin aktiivse koostisosana hoiab naha 24 tundi niisutatuna. Nahk on pingul, siledam ja elujõulisem. Soovitame kasutada öise näohoolduse osana. Kasutegurid:
    – Retinooli ja hüaluroonhapet ühendav toimeaine
    – 24H pehme niisutus
    – Parandab ja leevendab sügavate kortsude väljanägemist
    – Nahk on säravam ja elujõulisem
    – Pealekandmisel ei jää õlist tunnet
    Kasutamine: Kandke kreem ööseks, õrnalt masseerides keskmiste sõrmedega, täiesti puhtale näonahale ja kaelale, kuni kreem täielikult imendub ning vältige silmakontuuri. Silma sattumisel loputa rohke veega. Välispidine! Pole söödav! Hoida laste eest.

  • Silmapliiats JELLY geeljas 055 Woodland 30H

    5,89

    Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
    Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.

  • Kosmeetikakott mikrofiiber 18×6,5×11,3cm

    4,99

    Donegal kosmeetikakott mikrofiiber 18×6,5×11,3cm

  • Näopesugeel FLOSLEK Sensitive pantenooliga 175ml uus

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 7,49€.

    25% Off

    FLOSLEK Sensitive pantenooliga näopesugeel sobib eriti tundliku ja kuiva, allergiale kalduva naha igapäevaseks hoolduseks ja puhastamiseks meigist ning mustusest. Geel on õrnatoimeline, ei ärrita õrna silmaümbruse nahka, samas niisutab ja puhastab põhjalikult. Kanna geel näole ja puhasta veega niisutatud meigieemalduskäsnaga. PH neutraalne nahale. Dermatoloogiliselt testitud allergilisel nahal. Vegan toode.

  • Kannariiv White Seashell kahepoolne

    1,95

    Professionaalse kvaliteediga ning mugava plastkäepidemega kannariiv eemaldab kõva naha ja silub kanna pinda. Kannariiv on kahepoolne, erineva karedusega.

  • Lauvärv COLOR AFFAIR Pearl & Shine 9 Sunset

    0,99

    Color Affair Mono Pearl&Shine särav lauvärv õhukese ning kerge tekstuuriga. Hea pigmendiga ja uuendusliku kreemja koostisega. Silmapistvalt särava lõppviimistlusega lauvärvi on kerge peale kanda ning tulemus püsib kogu päeva särav ja värske.

  • Palsam NOAH sirgendav juustesse jäetav Vanilla 125ml. 5.7

    11,25

    Noah juukseid siluv ja pehmendav juustesse jäetav palsam vanilliga. Toode on mõeldud kasutasimseks puhastel rätikukuivadel juustel. Tänu vanilli sisaldusele on juuksed silmnähtavalt siledamad. Palsami looduslikud koostisosad muudavad juuksed läikivaks ja siidiseks ning hõlbustavad pusade välja harjamist, kaitstes samal ajal juukseid kahjulike välismõjude eest. Professionaalse kvaliteediga toode, mille koostisse ei ole lisatud silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS
    Kandka väike kogus ja õrnalt masseerides niisketele juustele juurtest otsteni, mitte loputada.

  • Dušigeel-vannivaht Genera Neutral Aloe Vera Relaxing 500ml

    2,49

    Dušigeel-vannivaht aloe veraga puhastab õrnalt nahka, jättes selle pehmeks ja meeldivalt lõhnavaks puuviljase, lillelise aroomiga. Sobib kogu perele.

  • Geellakk GEL PRO 28 Strike a Pink 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Küünelõikur BLACK MATT

    2,94

    Must matt küünelõikur ühendab modernse ja elegantse disaini erakordse funktsionaalsusega, tagades täpse ja mugava küünte lühendamise ning olles usaldusväärne tööriist igapäevaseks hoolduseks.