• Solaariumikreem Jungle Fruit Multi 12xBronzer 15ml

    2,02

    Naturaalse 12 kordse pruunistajaga solaariumikreem Jungle Fruit tagab erakordselt tumeda ja troopilise päevituse. Kreemis sisalduvad aktiivsed koostisosad: Aloe Vera- hooldab ja niisutab, muutes naha terveks ning siidiseks; B grupi vitamiinid tugevdavad naha kaitsebarjääri, toidavad seda sügavuti ning mõjutavad pigmendilaikude teket, see kõik on oluline osa naha säilimisel noorena; vase peptiidid- toetavad kollageeni ja elastiini tootmist; karnitin- suurepärane niiskusesäilitaja, aidates nahal püsida pehme ja siledana; sheavõi- toitev ja väärtuslik lisand, vähendab kortse ja parandab naha elastsust, samuti kaitseb Sheavõi keskkonnast tulenevate kahjulike ainete eest, mis põhjustavad naha vananemist. Solaariumikreemi kasutamine tagab sügavama päevituse ning kaitseb nahka vananemise ja kahjulike kiirte eest, Jungle Fruiti rabav troopiliste viljade aroom kannab just kui paradiisiranda.
    Kanna külluslikult nahale vahetult enne päevitamist. Pese käed. Päikese käes kasutada koos SPF toodetega. See losjoon ei sisalda päikesekaitsefaktoreid ega kaitse päikesepõletuse eest. Korduv kaitsmata nahapiirkondade päevitamine suurendab naha vananemise ja teiste kahjulike nähtuste riski isegi otsese päikesepõletuse puudumisel. Dermatoloogiliselt testitud. Komponendid toodetud USA-s. Parim enne vt pakendilt.
    Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida kontakti silmadega. Ei sisalda UV filtreid. Lõpetada toote kasutamine ärritusnähtude esinemisel.

  • Seep LaQ Extremely Wild Boar 85g

    6,09

    LaQ Wild glütseriini seepide sari on käsitööna valminud ja loodud spetsiaalselt metsikutele meestele. Äärmiselt metsiku lõhnaga, sisaldab aktiivsütt ning kolme võid (shea-, kohvi- ja mangovõid). Ei noorenda, silu ega koori nahka vaid meelitab naisi ligi. Kasutada keha, näo, ja käte pesemiseks, sobib ka raseerimiseks. Ei sisalda SLS-i, SLES-i ega PEG-e. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Seebid võivad olla ka vannitoa kaunistus või originaalne garderoobi ja riidesahtlite värskendaja. Vahutab ideaalselt ja puhastab õrnalt. Väldi silmaümbruspiirkonda. Mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Kuivata seep peale kasutamist. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Palsam NOAH sirgendav Vaniljega 2.7 250 ml      

    13,21

    Sirgendav palsam Silk Effect Vanilla sobib ideaalselt kahustele ja sõnakuulmatutele juustele. Sisaldab vaniljeekstrakti, mis aitab muuta juuksed läikivamaks, siidisemaks ja pehmemaks ning metsoliivi tüvirakkudest saadud aktiivainet, mis aitab juukseid ümber struktureerida ja tugevdada, muutes need samal ajal volüümikaks, niisutatuks ja kergesti kammitavaks. Kasutamine:
    Kanna pärast šampooniga pesemist rätikukuivadele juustele ja lase mõjuda 3-5 minutit. Loputa hoolikalt. Silma sattumisel loputada. Vegan.

  • Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv7

    24,38

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärv

    Šampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
    Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
    Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.

    Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.

    Juuksevärvi pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

  • Silmakreem geel Byphasse tõstev Q10 20ml

    7,75

    Byphasse Q10 Hydra’Confort silmaümbruskreem ühendab Q10 koensüümi, millel on pinguldavad omadused, ja hüaluroonhappe derivaadi, et muuta nahk siledamaks ja silmaümbrus nooruslikumaks. Kreem sisaldab ka loodusliku päritoluga niisutavat toimeainet betaiini. Hüaluroonhappe sisaldusega koostis imendub kiiresti. Kerge ja kreemjas tekstuur
    Kasutamine: Kanna kreem õrnalt silmaümbrusele, tupsutades kergelt. Kasuta hommikul ja õhtul koos Byphasse Q10 päevase ja öise näokreemiga.Toimeaine päritolu: hüaluroonhappe derivaat.

  • Näomask Byphasse matistav kombineeritud ja rasusele nahale 150ml

    5,99

    Byphasse poore ahendav matistav ebatäiuslikkusega võitlev savimask sisaldab buchu lehedekstrakti, flavonoide sisaldavat Lõuna-Aafrika taime ja jojoba eeterlike osakesi, tagamaks absoluutse puhastust sinu näonahal. Mask puhastab tõhusalt nahapinna, matistab selle ja eemaldab komedoonid, muutes nahapinna värskeks ning säravaks. Tänu oma matistavatele omadustele, sobib mask kasutamiseks kombineeritud ning rasusel nahal. Kasutamine: kandke mask masseerivate ringjate liigutustega puhta ja kuiva näo peale, lasta mõjuda 15 kuni 20 minutit, kuni see on kuivanud. Loputada sooja veega, kuni kogu näonahk on maski jääkidest puhas. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kasutada ärritunud, kahjustunud nahal! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Vältida silma sattumist!

  • Lauvärv Color Affair matt 06

    4,32

    Color Affair Mono matt lauvärv õhukese, püsiva ning kerge tekstuuriga. Tugeva pigmendiga ja uuendusliku pressitud kreemja koostisega. Vastupandamatu mati lõppviimistlusega lauvärvi on lihtne peale kanda ning hajutada. Värv püsib kogu päeva särav ja värske.

  • Kehapesuvaht DKS Wellness 200ml

    6,35

    Kehapesuvaht Wellness ökoloogilise glütseriiniga. Vahuselt kreemjas, puhastav ja niisutav kehapesuvahend kogu kehale.

  • Huulepalsam Think Green värvitu

    Algne hind oli: 6,09€.Current price is: 3,05€.

    50% Off

    Roheliselt mõeldes ja aidates säilitada meie planeeti, kasutagem Think Green Limited Edition kollektsiooni, mis on loodud enam kui 92% ulatuses loodusliku päritolu toorainetest. Avastage huulepalsam, mis pehmendab, taastab ja toidab teie huuli Clean&Vegan koostisega, mis sisaldab rohkem kui 92% looduslikku päritolu koostisosi ja on SPF15 kaitsega. Koostises olev antioksüdantsete omadustega jojoobaõli, sheavõi, looduslike vahade kompleks ja E-vitamiini aitavad regenereerida ja toita lõhenenud ja kuivanud huuli meeldivalt ja pehmendavalt. Tootel praktiline ja mugav korpus, mida on lihtne kaasas kanda, et värksendada huuli.

  • Solaariumikreem Hybrid Collagen Bronzer Aloe, E-vitamiin 200ml

    31,51

    Tugeva pruunistajaga solaariumi aktivaatorkreem tagab sügavama päevituse ning kaitseb nahka vananemise eest. Sisaldab rohkesti aaloed, mis hooldab ja niisutab, muutes naha terveks ning siidiseks. Võimas türosiin võimendab melaniini tootmist loomuliku pronksja jume saavutamiseks. E-vitamiin aitab nahka taastada ja hooldada selle tervisliku välimuse nimel. Looduslikud õlid niisutavad, kaitsevad ja hooldavad nahka tumeda jume pikendamiseks. Pehmendab ja rahustab nahka päevitamise ajal ning toetab rakkude uuenemist. Solaariumikreemi Collagen on täiustatud imeliste lõhnaainetega, mis jätavad nahale meeldiva aroomi. Lihtne peale kanda, kiire tulemus, oivaline sügav päevitus! Dermatoloogiliselt testitud.

  • Dušigeel Byphasse orgaanilise argaaniaõliga 600ml

    4,45

    Niisutavate ja puhastavate omadustega Byphasse orgaanilise argaaniaõliga dušigeel puhastab, niisutab ja rahustab nahka. Täielikult läbipaistev dušigeel jätab naha elastseks, satiiniselt siledaks ning meeldivalt lõhnavaks. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode. Kasutamine: Kanna paar pähklisuurust tilka niiskele nahale, masseeri õrnalt vahule ning seejärle loputa hoolikalt veega maha.

  • Dušigeel LaQ Mini Extremely Wild Boar 8in1 100ml

    2,39

    Äärmiselt Metsik Dušigeel(ÄMD)=100% rahulolu* *Uuring viidi läbi kahe hoolikalt valitud meessoost inimliigi esindaja grupis.
    Kõik vastanutest kinnitavad et ÄMD puhastab nahka. Lisaks on see täiuslik vahend ka kõige muu raseerimiseks, mida teile meeldiks raseerida ja meie ei pea sellest teadma. Huvitav on see, et 100% vastanutest väidavad, et peale ÄMD kasutamist pole neil absoluutselt mingit tselluliiti. Ükski negatiivne teiepoolne arvustus meid ei üllataks ja isegi kui need tekiksid, peaksime neid ignoreerima, sest kõik vastasoo esindajad metsistuvad koheselt ja meeldivalt. Kõik nõustuvad: geel lõhnab lihtsalt imeliselt! Dušigeel sisaldab tammeekstarkti. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied .Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne.Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte oma keelega.