• Pesukinnas sõrmik

    1,57

    Pesukinnas – sõrmik

  • Palsam ECO ORIGINS niisutava efektiga kuivadele juustele 250ml

    14,12

    Efektiivselt niisutav ja toitev palsam kõigile juuksetüüpidele seesamiõli ning fermenteeritud kaeraga. Annab juustele kauni sära ning eemaldab kõik pusad sealjuures juukseid raskeks muutmata. Kasutamine: kanda peale pesemist niisketele juustele, kammida läbi, lasta mõjuda 1 min, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud

  • Juukseklamber valged 5 cm 24tk

    1,77

    Metallist juukseklambrid. Sobivad nii juuste kaunistamiseks kui lihtsalt kinnitamiseks. Suurepärased abivahendid mitmesuguste soengute loomisel. Klambrid on valmistatud kvaliteetsest metallisulamist, mis muudab need elastseks ja seeläbi nende kasutamise mugavaks.

  • Meigiseen kolmnurksed 8tk

    1,77

    Donegal kolmnurksed lateksist meigiseened vedelate ja kreemjate jumestustoodete pealekandmiseks. Meigiseene kitsa tipu abil õnnestub jumestustoote pealekandmine täpsust nõudvatesse kohtadesse, nagu ninajuurele ja silmanurkadesse. Jumestustoodete ühtlasem ja täpsem jaotumine nahal. Meigiseene kasutamine jumestamise vähendab bakterite satumise ohtu jumestustoodetesse, kuna puudub otsene kokkupuude naha ning jumestustoote pakendi vahel. Meigiseent võib kasutada nii kuivalt kui niiskelt, niiske meigiseen ei ime endasse liigselt jumestustooteid, jumestustoode lahustub veidi ja tulemus jääb loomulikum. Meigiseent on soovitatav pesta ning lasta kuivada peale igat kasutuskorda.

  • Dušigeel-kreem täitepakend Byphasse Vanilla 1L

    4,45

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Byphasse dušigeel-kreem (täitepakend) on rikastatud Madagaskari vaniljeekstraktiga, mis jätab naha meeldivalt lõhnastatuks ja siidiselt pehmeks. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne. Vala täitepakendi sisu tavalisse dušigeeli pudelisse. Kanna nahale üks või kaks kreeka pähkli suurust tilka masseeri õrnalt, kuni see muutub pehmeks vahuks, ja seejärel loputa.

  • Silmapliiats JELLY geeljas 053 Savannah 30H

    5,99

    Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
    Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.

  • Ripsmeseerum FLOSLEK Revive Lashes 5ml

    Algne hind oli: 20,31€.Current price is: 16,24€.

    20% Off

    Taastav ripsmeseerum on efektiivne teraapia saavutamaks pikki, ilusaid ja terveid ripsmeid ning kulmukaart. Ultrakerge ja kiiresti kuivava koostisega seerum sinu ripsmetele loob tõhusa baasi ripsmetušile aidates saavutada kauakestva tulemuse ja
    tõeliselt pilkupüüdvad tihedad ripsmed. Sobib kasutamiseks ka kunstripsmete kandmise ajal. Seerum tagab ripsmete intensiivse hoolduse ja taastamise. BIMALASH COMPLEXil põhinev täiustatud koostis (Bimatoprost WIDELASH” + silmarohu ekstrakt) avaldab positiivset mõju ripsmete seisukorrale ja taastab nende loomuliku välimuse. Seerum aitab saavutada pikkade, kaunite ja läikivate ripsmete efekti. Teeb need tihedamaks, tugevamaks, tumedamaks, painduvamaks ja väljakukkumiskindlamaks. Kasutusjuhised: kandke aplikaatorit kasutades väike kogus toodet puhastatud laugudele ühe tõmbega piki ripsmepiiri üla- ja/või alumise silmalaule ja kulmudele. Kandke üks kord päevas õhtul. Silma sattumisel loputage hoolikalt. Kasutada iga päev 3-12 nädala jooksul, vähendades 2-4 korrale nädalas, et efekti säilitada. Esimesi tulemusi võib näha pärast 3 nädalat. Kõige paremaid tulemusi on võimalik saavutada pärast 12-nädalast hooldust.*** Testitud dermatoloogide ja oftalmoloogide järelevalve all. Ohutu silmaümbruse tundliku nahaga inimestele ja kontaktläätsede kasutajatele. Hoiatus: Toode sisaldab Bimatoprosti. Seda ei tohi kasutada põletikuliste nahahaiguste korral, mis vajavad ravi või ülitundlikkuse korral toote mõne komponendi suhtes. Vältige toote kasutamist raseduse või rinnaga toitmise ajal. ***Kinnitatud instrumentaaltestidega.

  • Geellakk GEL PRO ULTRABOND PRIMER NO ACID 10ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    2. samm, mida järgida Bella Oggi GEL PRO professionaalse lakkimissüsteemi pealekandmisel pärast küüne kuivatamist NAIL PREP-iga, on küünte ettevalmistamine PRIMER ULTRABONDiga. ULTRABOND on lõhnatu Bella Oggi GEL PRO primer, ilma metakrüülhappeta (MAA) ning seda kasutatakse laki naturaalse küünega nakkumise hõlbustamiseks. See on lõhnatu, mittepõletav ning on naturaalsetele küüntele ohutu.
    Suurus: 10 ml
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 507 Vanity Pink

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Kehapesuvaht DKS Rose 200ml

    6,35

    Kehapesuvaht Rose ökoloogilise glütseriiniga, roosilõhnaline. Vahuselt kreemjas, puhastav ja niisutav kehapesuvahend kogu kehale.

  • Juuksekummid 6tk

    1,19

  • Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE SHOPPING PLACE VENDOME EDP 100ML

    12,15

    Shopping Place Vendome – elegantsi ja šiki essents. See aroom viib sind unistuste kaudu otse prestiižsele Place Vendôme’ile – hetkedesse, kus luksus ja ilu sulanduvad. Lõhn avaneb mustsõstra ja kookose rikkalike, kergelt troopiliste nootidega. Südamenootides ühenduvad sandlipuu, vanilje ja tonka uba, luues peene ja sooja koosluse, mis peegeldab paiga ajatust ja rafineeritust. Baasnootides avalduvad tuberoos – oma intensiivse, kreemja ja sensuaalse lillelõhnaga – ning heliotroop, mille magusalt mandline ja puudrine noot lisab kompositsioonile õrna elegantsi. Apelsiniõis toob sisse päikeselise värskuse, mis viimistleb lõhna luksusliku pehmusega.