Geellakk GEL PRO 50 Gothic Story 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Peitepulk COVER PRO 24H 001 Ivory
7,68€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Dušigeel-šampoon 2in1 Byphasse Urban Swing White meestele 600ml
4,45€
Byphasse meestele mõeldud šampoon-dušigeel Urban Swing viib oma elegantse ja rafineeritud tsitruseliste ning vürtide aroomiga luksuslikule puhastavale avastusretkele. PH neutraalne koostis. Igapäevaseks keha ja juuste pesemiseks. Kanna väikene kogus toodet niiskele nahale ja juustele ning masseeri pehme vahu tekkimiseni. Loputa hoolikalt veega.
Vedel keratiin Byphasse kuivadele juustele 250ml
Algne hind oli: 4,98€.3,99€Current price is: 3,99€.
20% Off
Vedelkeratiin parandab ja elustab kuivi ning kahjustatud juukseid, taastades nende loomuliku sära ja andes neile kohevust. Ilueliksiir Sinu juustele, tänu milleme muutuvad need imeliselt läikivaks ja terveks. Sobib kasutamiseks kuivadele juustele enne föönitamist. Pihusta keratiin kuivadele või niisketele pestud juustele ja föönita- tulemuseks suurepärane soeng. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Vältida silma sattumist!
Juukseseerum NOAH taastav linaseemneõliga 20ml 5.3
Algne hind oli: 14,22€.11,38€Current price is: 11,38€.
20% Off
Linaseemneõliga ja looduslike mineraalainetega juukseseerum kuivadele juustele Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Juukseseerum muudab taaselustab juuste struktuuri, ilma neid raskeks muutmata. Sobib kasutamiseks kõikidel juuksetüüpidel, ka kõige rabedamadel, kuivematel ning tuhmimatel- seerum tagab juuste niiskuse ja kerguse, tuues välja juuste loomuliku sära ning rõhutades nende värvipigmente. Toote koostises sisalduvas linaseemneõlis on rikkalikult oomega-3 rasvhappeid, mis aitab ergutada juuksekasvu. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: kanna mõni tilk seerumit puhastele kergelt niisketele juustele, neid paari minuti jooksul masseerides. Ära loputa
Tolmpuuder FIX ME+ CC Banana Shade
9,10€
Mistahes välimuse viimistlusena loodud tolmpuuder FIX ME+CC sobib ideaalselt naha värvimuutuste korrigeerimiseks, jume koheseks matistamiseks ja meigi kinnitamiseks. Tänu oma õrnale ja õhulisele tekstuurile, on FIX ME+CC tolmpuuder täiesti märkamatu, nagu loor nahal, mis kerge ja siidine. Selle õrnade ja imavate omadustega koostis tagab mati viimistluse ja annab tulemuse, mis on katsudes pehme ja täiesti märkamatu. Toode on toonis mis sobib ideaalselt kõikidele nahatüüpidele.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 603 Butter Cream*
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Lokirullid katterulliga keskmine 2cm 8tk
2,29€
Klassikalised katterulliga kaetavad juukserullid päevasel ajal kasutamiseks.
Tänu oma struktuurile tagavad need püsiva juuste keerdumise.
Rullid on eriti soovitatavad sirgetele ja raskesti koolduvatele juustele.
Komplektis on 8tk.
Mõõdud: läbimõõt 2 cm, keskmise suurusega lokid
Kasutamine: Võtke rullid pakendist välja. Kasutage stiliseerimiseks nt. juuksevahtu pestud, märgadele või kuivadele juustele. Kerige üksikud õhukesed juuksesalgud rullikule kuni peanahani ja kinnitage rull katterulliga. Kui juuksed on täiesti kuivad, tõmmake rullid ettevaatlikult juustelt maha ja kinnitage soeng lakiga.Huuleläige Gloss Royale 03
5,07€
Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!
Meigiseente komplekt Hollywood Christmas 2tk kmpl assortii
5,07€
Komplektis on kaks meigiseent. Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.
Juuksehari Eco puidust, lisaharjastega
6,66€
Naturaalne puidust ovaalne juuksehari, looduslike harjastega. Naturaalsed harjased hooldavad ja puhastavad juukseid viimistlusjääkidest kogu pikkuses, muutes nad terveks ja läikivaks. Sobib ideaalselt lühikeste ja keskmise pikkusega juuste sirgestamiseks ja soengusse sättimiseks.
Dušigeel LaQ Mini Class &Success 100ml
2,39€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Looduslik dušigeel eksklusiivse parfüümi intrigeeriva lõhnaga magnoolia ja roosa pipra nootidega. Ideaalne edunäljas keha pesemiseks, enesekindlale ja karismaatilisele naisele, kes intrigeerib päeval magusa salapäraga ja öösel võlub taltsutamatu sen(k)suaalsusega. See rõhutab teie naiselikkust ja seksapiili, andes teile julgust ja vastupandamatut külgetõmmet. Dermatoloogiliselt testitud. pH neutraalne. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend:
Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte kasutades oma keelt.Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 5 Watermelon Touch
7,58€
Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.
Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Kiwi & Grapes tahke 220g
10,16€
Trimmiv ja tselluliidivastane rohelise kohvi ekstraktiga. Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda suhkruga rikastatud vahust kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan.
Solaariumikreem Wild Tan Wild Bronzer 15ml
1,72€
Solaariumikreem naturaalsete pruunistajatega, kreeka pähkli lehtede ekstrakt ja
efektiivsed pruunistajad Erütruloos & DHA annavad topeltefekti. Saavutad kiirelt kauni päevituse, mis püsib nahal kauem. Kollageen – taastab ja toniseerib. Sheavõi – niisutab ja taastab nahka. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.Küüneviil poolkuu 180/240
Algne hind oli: 1,77€.1,33€Current price is: 1,33€.
25% Off
Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 180/240 sobib naturaalsetele küüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Tänu peenele terale jäävad küüned siledad. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.
Kehasprei Skil NIGHT FEVER 250ml
8,69€
Hõbedase sädelusega kehasprei. Valmistu metsikuks ööks SKIL Night Fever lõhnaveega! Säravate tähtede all tõuseb meelitav lõhnatuul. Värskete õunte ja mahlaste virsikute tipunootidega luuakse puuviljane plahvatus, kus salapärased sandlipuu ja vanilje noodid sisenevad lavale, tuues sellele lõhnavale seiklusele juurde lummava kuumuse. Öö ootab sind!
Iluõli Byphasse Viigikaktusega 100ml
7,99€
Byphasse iluõli viigikaktusega on spetsiaalselt loodud juuste ja kuiva naha niisutamiseks, elavdamiseks, pehmendamiseks ja kuivuse vältimiseks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks. Õli on rikas oomega 3, 6 ja 9 poolest. 99% looduslikku päritolu. Vegan. Kasutamine: Kandke puhtale ja kuivale näo- ja kehanahale, masseerige õrnalt kuni täieliku imendumiseni. Juuste puhul kandke kuivadele või niisketele juustele juurtest otsteni.
Geellaki GEL PRO professionaalne lamp – UV/LED LAMP 36/48W N570
71,14€
UV/LED 36/48W lamp geellakkidele, 30 UV/LED lampi.
Integreeritud liikumisandurid lambi sisse- ja väljalülitamiseks, kui sisestate oma käe või jala. Timer valikutega 30, 60, 90 sekundit küünte kuivatamiseks. Integreeritud ekraan, mis annab märku kellaajast. Magnetiline eemaldatav alus lihtsaks puhastamiseks ja kasutamiseks, sobib ka jalgade kasutamisel.
Mõõdud: 210*197*98mm
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajaleKehasprei Skil Lolli Unicorn 250ml
Algne hind oli: 8,69€.6,09€Current price is: 6,09€.
30% Off
Kehasprei Skil Lolli Unicorn 250ml
Banaani ja kookose kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!Seep LaQ Pintslite ja meigiseente puhastuseks 50ml
7,11€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Looduslik seep, mis on mõeldud meigisvammide ja -pintslite puhastamiseks nii naturaalsete kui ka sünteetiliste harjaste puhul. Tänu õrnadele pesuvahenditele eemaldab see tõhusalt igasuguse mustuse ja teepuu ekstrakti lisamine tagab antibakteriaalse toime. See ei kahjusta ega kuivata pintslite harjaseid, vaid jätab need puhtaksja pehmeks.
Ideaalne igale meigikunstnikule ja meigisõbrale! Kasutusjuhend: asetage eelnevalt niisutatud pintsel/meigiseen karpi ja keerutage õrnalt ringjate liigutustega vastu seepi. Loputage jooksva vee all ja kui vaja, korrake protseduuri. Kuivatage pintsel/meigiseen. Peale igat kasutuskorda kuivatage seep õrnalt kätepaberiga kuivatades ning ärge jätke anumasse seisvat vett.
Patsutage õrnalt tarvikuid ja seebi pinda paberrätikuga kuivaks ning laske enne järgmist kasutamist kuivada. Ärge jätke anumasse seisvat vett.Silmalainer MAT LINER velvet must
7,11€
Silmalainer/pliiats MAT LINER on intensiivse musta ja ülima täpse viimistletud joonega. Tänu ergonoomilisele välimusele ja 0,4 mm läbimõõduga painduvast vildist aplikaatorile on võimalik joonistada üliõhukesi, täpseid ja plekivabasid jooni.
Sügavmusta värviga MAT LINER sobib suurepäraselt veekindlatele kassisilmadele ning püsib hommikust õhtuni või õhtust hommikuni!Dušigeel Byphasse Back to Basics kuivale nahale mini 60ml
0,99€
Dušigeel igapäevaseks kasutamiseks kuivale ja väga kuivale nahale. Hoolikalt valitud koostisosad puhastavad nahka õrnalt, säilitades selle loomuliku pH-taseme. Sensuaalne kogemus ja meeldiv nauding, mida pakuvad selle geeli läbipaistev tekstuur ja õrn vaht. 94% looduslikku päritolu koostisaineid. Vegan sõbralik toode.
Seep LaQ Hoppy Goat 85g
6,09€
LaQ Wild glütseriini seepide sari on käsitööna valminud ja loodud spetsiaalselt metsikutele meestele. Äärmiselt metsiku pahapoisi lõhnaga, sisaldab kolme võid (shea-, kohvi- ja mangovõid). Ei noorenda, silu ega koori nahka. Peseb vaid puhtaks. Ei sisalda SLS-i, SLES-i ega PEG-e. Kasutada keha, näo, ja käte pesemiseks, sobib ka raseerimiseks. Aroomi põhinoodid: vanill, sandlipuu, seeder, keskmes: pelargoon, õun, tipunoodid: jäine münt, bergamot. Seebid võivad olla ka vannitoa kaunistus või originaalne garderoobi ja riidesahtlite värskendaja. Väldi silmaümbruspiirkonda. Mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Kuivata seep peale kasutamist. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Palsam NOAH taastav ja toitev Jogurtiga 1L. 2.2
Algne hind oli: 25,40€.17,78€Current price is: 17,78€.
30% Off
Taastav ja toitev palsam kuivadele, rabedatele ja tuhmidele juustele, Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Taastava toimega palsami koostist on rikastatud juukseid toitva, pehmendava ning niisutava jogurtiga. Toitev palsam parandab ja muudab juuksed tervemaks, andes neile kohevust ja sära ning muutes need tihedamaks. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS
Tselluliidivastane svamm
1,00€
Donegal tselluliidivastane svamm, valmistatud naturaalsest materialist. Toode on välja töötatud saavutamaks maksimaalne efektiivsus nahaaluse rasvkoe ja vereringe stimuleerimisel, tagades seeläbi tselluliidi vähenemise probleemsetes piirkondades. Pehme ja õrna pesukäsna abil keha masseerides ja puhastades on tulemuseks värske ning niisutaud nahk.
Jumestuskreem MY SKIN GLOW 03 Cool Cream 30ml
10,16€
Täiusta oma naturaalset jumet hüaluroonhappe ja sheavõiga rikastatud jumestuskreemi My Skin Glow’ga, mille kaitsefaktor on SPF20. My Skin Glow jumestuskreem on innovatiivse koostisega uue põlvkonna jumestuskreem, mis sisaldab endas nahka hooldavat hüaluroonhapet, sheavõid ja annab SPF20 kaitse. Suurepärane koostis annab koheselt koos niisutava nahahooldusega ka naturaalse meigi ja loomulikult särava jume. My Skin Glow jumestuskreem saab tänu niisutavale ja siluvale hüaluroonhappele ning rahustava toimega sheavõile teie uueks ilusaladuseks! Saadaval neli erinevat tooni, leidke oma lemmik.
Küüneviil banaan 100/100
1,88€
Jämeda teraga küüneviil naturaalsete ja kunstküünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tera tugevus mõlemalt poolt 100/100, mitmeotstarbeline kahepoolne küüneviil, sobib küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Ideaalne nii koduseks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Toote kõrge kvaliteet tagab abrasiivsete omaduste muutumatu kasutamise pikaks ajaks.
Näokreem FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne matistav 50ml uus
Algne hind oli: 12,19€.8,53€Current price is: 8,53€.
30% Off
Igapäevaseks näohoolduseks sobiv kreem sega-, rasusele ja aknele kalduvale nahale. Aitab vähendada naha poore,
reguleerib rasueritust naha seborroilistes osades, hoiab ära naha liigse läikivuse, niisutab, rahustab ja taastab naha epidermist.
Kreem sisaldab 92% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00