Solaariumikreem Wild Tan Sexy Carrot Bronzer 125ml
9,99€
Solaariumikreem koos porgandiõlis oleva pruunistajaga tõhusa ja kiire päevituse saamiseks. Annab kauni kuldpruuni päevitustulemuse samaaegselt nahka tõhusalt niisutades, pikendab päevituse püsimist. Magusa mandliõli ja sheavõi kombinatsioon tagab võimsa niisutuse ning sileda ja pehme naha. DHA – pruunistav koostisaine porgandiõlis – parandab nahatooni ja niisutab seda. Magusa mandli õli – hooldab ja toidab nahka. Sheavõi – omab nahka taastavaid ja toitvaid omadusi. Kasutamine: Enne solaariumis päevitamist kandke ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.
Kätekreem FLOSLEK vananemisvastane pigmendilaikudega nahale 45ml
8,85€
Niatsiinamiidi ja lagritsa ekstraktiga kätekreem, soovitame küpse käenaha hooldamiseks millel on kalduvus ebaühtlasele pigmentatsioonile (laikudele) ja erineva päritoluga värvimuutuste tekkele. Kreem aitab muuta nahka nooremaks ja siledamaks, pinguldab, rahustab, niisutab ja toidab, leevendab olemasolevate plekkide intensiivsust ja ühtlustab nahatooni välimust kätel. Kasutamine: Kandke kreem puhastele ja kuivadele kätele, masseerige ühtlaselt laiali. Ühtlase ja kiirema tulemuse nimel kasutage kreemi igapäevaselt. Ärge kasutage kreemi ebaühtlase pigmentatsiooniga kahtlaste tumedate pigmendilaikude korral.
Näomask Byphasse sügavpuhastav aktiivsöe ja saviga kõik nahatüübid 150ml
Algne hind oli: 5,99€.4,49€Current price is: 4,49€.
25% Off
Byphasse sügavpuhastav savimask kõikidele nahatüüpidele. Mask sisaldab taimset aktiivsütt, mis on tuntud oma sügavpuhastavate omaduste poolest, eemaldades efektiivselt komedoonid. Rüoliidiosakestega kombineeritud savi absorbeeriv jõud tagab õrna, kuid tõhusa naha koorimise, mille tulemusel on teie nahk siidjalt pehme, puhas ning värske. Dermatoloogiliselt testitud toode, mille koostisosad on 90% loodusliku päritolu. Kasutamine: kandke mask ringjate masseerivate liigutustega puhta ja kuiva näo peale, lasta mõjuda 15 kuni 20 minutit, kuni see on kuivanud. Loputada sooja veega, kuni kogu näonahk on maski jääkidest puhas.
Näopesukäsn Konjac Sponge naturaalne erinevad toonid
5,99€
Naturaalne näopesukäsn kõikidele nahatüüpidele. Puhastab sügavalt, eemaldab mustuse pooridest ning koorib õrnalt nahka. Taimse kiu unikaalne võrgulaadne struktuur aitab ergutada vereringlust ja soodustab naharakkude uuenemist. Lihtne, tõhus ja õrn, sobib igapäevaseks kasutamiseks kogu perele, ka lastele. 100% looduslik ja naturaalne, tasakaalustab naha PH taset, looduslikult niisutav.
Enne kasutamist niisutage pesukäsn soojas vees, kuni see on pehme. Pigistage välja liigne vesi ning puhastage õrnalt nahk. Koorimiseks, värskendamiseks ning naha niisutamiseks, masseerida nahka ringjate liigutustega. Pesukäsnale ei pea lisama puhastustooteid, kuid soovikorral võib seda teha. Pärast kasutamist peske käsna korralikult ning jätke õhu kätte kuivama. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning annab pesukäsnale pikema kasutusea.
Valikus kolme erinevat tooni: Valge, roheline ja must
Pilt on illustratiivneŠampoon NOAH LEAVES tugevdav hõlmikpuu ekstraktiga 250ml*
10,85€
Hõlmikpuu ekstraktiga šampoon Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Ginkgo Biloba ehk hõlmikpuu ekstrakt on antioksüdant, mis stimuleerib, tugevdab ja elustab lõhenenud juukseotsi ja kahjustatud juukseid ning normaliseerib rasunäärmete tööd. Tänu oma taimsele pindaktiivsele koostisosadele tugevdab šampoon delikaatselt peanahka ja juukseid. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.
Seep LaQ Extremely Wild Boar 85g
5,99€
LaQ Wild glütseriini seepide sari on käsitööna valminud ja loodud spetsiaalselt metsikutele meestele. Äärmiselt metsiku lõhnaga, sisaldab aktiivsütt ning kolme võid (shea-, kohvi- ja mangovõid). Ei noorenda, silu ega koori nahka vaid meelitab naisi ligi. Kasutada keha, näo, ja käte pesemiseks, sobib ka raseerimiseks. Ei sisalda SLS-i, SLES-i ega PEG-e. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Seebid võivad olla ka vannitoa kaunistus või originaalne garderoobi ja riidesahtlite värskendaja. Vahutab ideaalselt ja puhastab õrnalt. Väldi silmaümbruspiirkonda. Mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Kuivata seep peale kasutamist. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 537 Black Affair
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv4
Algne hind oli: 23,99€.18,00€Current price is: 18,00€.
25% Off
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärvŠampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Juuksevärvi pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidHaavaplaaster Megaplast Soft XXL tundlikule nahale 4tk
1,35€
Steriilne, kirurgiline haavaplaaster tundlikule nahale (2tk 7,5×7,5cm, 2tk 7,5x10cm) kleepub hästi ja püsib kindlalt paigal. Hingav materjal. Plaastri kate on valmistatud valgest kootud riidest. Kasutusjuhend: Puhasta ja desinfitseeri haav ja seda ümbritsev nahk. Eemalda ümbrispaber. Eemalda plaastri üks kaitsepaberitest. Paigalda plaaster kleepuva poolega vigastatud kohale. Eemalda teine osa kaitsvast kihist ja kleebi nahale. Aseta plaaster nahale ühtlaselt (plaaster ei püsi nahal, kui kinnitus on ebaühtlane). Eemalda ülemine osa plaastri kaitsvast ribast. Plaastri ääred hoolikalt fikseerida.
Solaariumikreem Wild Tan Black Tingle Bronzer 125ml
9,99€
Rikkaliku koostisega, spetsiaalse hapnikuga rikastatud solaariumikreem garanteerib kiire ja pikaajalise tumeda päevitustulemuse.
Tõhusalt töötavad koostises olev DHA pruunistaja, metüülnikotoinaat – mis annab kerge annab õhetustunde, soojendades ühtlasi nahka ja kiirendades vereringet, mis võimaldab päevitust veelgi süvendada. Kakaovõi toidab nahka tõhusalt ja pantenool rahustab. Aroomiks mõnus apelsinišokolaad.
Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.Juuksehari MODERN 16,5*4,5cm
7,99€
Innovatiivne juuksehari on valmistatud õhukestest nailonist nõeltest, millel on kaks erinevat pikkust – lühemad masseerivad peanahka, pikemad aga puhastavad seda.
MODERN on loodud, et jõuda otse peanahale ja õrnalt eemaldada sinna kogunenud mustus (mida me ei suuda traditsioonilise pesemisega – sõrmedega – eemaldada). Stimuleerib juuste kasvu – suurepärane nii märgadele kui kuivadele juustele, muutes need siledaks ja läikivaks. Juukseharja ainulaadne konstruktsioon võimaldab täpset kammimist ilma juukseid tõmbamata, meeldivat peanaha massaaži ja toiteainete rakendamist nii peanahale kui juustele.
Mõõdud: pikkus 16,5 cm, laius 4,5 cm.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00