• Kehapesuvaht LaQ 3in1 Praline lõdvestav tahke 100g

    9,14

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik ja tahke, veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Aroom on vürtsikas pralinee. Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade epileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: vaniljeekstrakt, kakaovõi, panthenol, aloe vera, riisi ekstrakt. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Päikesepuuder PRECIOUS BRONZER 110

    9,14

    Valgustpeegeldav, sära lisav pronkspigmentide segu, mis annab teie jumele loomuliku sära ja kolmemõõtmelise efekti, nagu oleksite päikese käes päevitunud.
    Selle sile, sametine ja ülikerge koostis on täiesti ainulaadne ning kujundab ja annab näole loomuliku päevituse. Selle kreemjas puudrine koostis sulab naha sisse, võimaldades teil viimistlust vajadusel intensiivistada, muutes selle õrnemast julgemaks, rõhutada, toonitada loomulikkust. Saadaval kahes toonis.

  • Dušigeel Byphasse Dermo mitsellaarne Tahiti gardeeniaga 1L

    6,99

    Byphasse Dermo mitsellaarne dušigeel ühendab mitsellide jõu, mis püüab kinni mustuse samas õrnalt puhastades nahka tänu koostisele, mis sisaldab niisutavaid aineid ja gardeeniaõie ekstrakti. Pehmus koos õrna lillelõhnaga viib Tahiti idüllilistele randadele. Byphasse mitsellaarne dušigeel sobib normaalsele ja kuivale nahatüübile, VEGAN koostisega mis on pH neutraalne. Dermatoloogiliselt testitud. Mitte kasutada lastel alla 3aasta. Mitte neelata! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

  • Lauvärvikomplekt Sunset Stories Shady

    9,14

    8 variatsiooni seksikatest tumedamatest NUDE toonidest, mis muudavad silmad võrgutavaks ja lummavateks õhtulaternateks. Loodud sobima iga nahatooni ja silmavärviga, matist metalse särani. Kõik omavahel kombineeritavad ja segatavad toonid.

  • Peavõru kitsas riidest erinevad värvid

    3,51

    Kauni, kuid lihtsa disainiga kitsam riidest kattega plastikust peavõru, millega on mugav juukseid kinntada soengusse tagades kauni välimuse.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 25N Vanilla

    10,16

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Pesupall värviline 45g

    1,00

    Pesupall on valmistatud pehmest materialist ning on sobilik kogu keha hoolduseks. Saadaval erinevates värvitoonides.

  • Dušigeel Byphasse NATURE EUCALYPTUS & BERGAMOT 600ml

    4,45

    Byphasse Nature dušigeel eukalüpti ja bergamoti ekstraktidega omab kõiki häid omadusi, mida nahk vajab turgutust andva duši jaoks. Meeldiva lõhnaga ja tasakaalustatud pH tasemega.

  • Peavõru Amber kitsas plastik

    1,57

    Lihtne plastikust kitsas peavõru, mugav juukseid kinntada, kaunis välimus.

  • Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 6 Blackberry

    7,58

    Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.

  • Meigieemaldussalvrätikud Byphasse küpsele nahale 40tk

    3,55

    ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Meigieemaldussalvrätid küpsele nahale, kasutamiseks igapäevase nahahoolduse osana hommikul ja õhtul. Salvrätid sobivad kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Kasutades Byphasse meigieemalduslappe eemaldad meigi kiirelt ja õrnalt vaid ühe tõmbega. Toote koostist on rikastatud granaatõuna ja rohelise tee ekstraktidega, mis aitavad pärssida naha vananemist. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist

  • Depilatsioonikreem Byphasse Triple Action aaloe ekstraktiga 125ml

    Algne hind oli: 4,98€.Current price is: 3,74€.

    25% Off

    Kiire ja tõhus 24H niisutav depilatsioonikreem aloe veraga eemaldab tõhusalt soovimatud karvad ja koorib ning niisutab nahka. Triple Action -sobib kasutamiseks nii jalgadel, kaenlaalustes ning bikiinipiirkonnas. Enne kasutamist tehke test, et kontrollida oma naha tundlikkust ja iga kord, kui seda hiljem kasutatakse erinevas piirkonnas, mida pole varem testitud. Kui 24 tunni pärast pole mingit reaktsiooni, võite jätkata karvade täielikku eemaldamist piirkonnast. Kui toote kasutamise ajal tekivad nahale laigud või ärritused, näitab see, et nahk on tundlik. Eemaldage kreem koheselt ja loputage külma veega. Depileeritav ala peab olema puhas ja kuiv. See ei tohiks olla ärritunud ega sellel ei tohiks olla lahtisi haavu. Ärge kasutage akne, põletuste, veenilaiendite korral. 24 h jooksul peale depileerimist on soovitatav mitte päevitada ega kasutada deodorante, ega alkoholi sisaldavaid tooteid. Kasutuskordade vahe peaks olema minimaalselt 72h.
    Kasutamine:
    1. Kanda kreem spaatliga puhtale ja kuivale nahale, ühtlane paks kiht kattes karvadega piirkonna täielikult
    2. Sõltuvalt nahatüübist lasta kreemil toimida 3-10 minutit
    3. Eemaldada kreem spaatliga
    4. Loputada koht leige veega, ilma seepi kasutamata
    5. Kuivatada nahk ilma hõõrumata. Peale lõpetamist, peske spaatel ja käed korralikult. Toodet hoida jahedas ja kuivas kohas.
    Sisaldab alkali (leelis) ja tioglükolaati. Järgi juhiseid. Mitte kasutada rinnakarvade, juuste, perianaalses ja genitaalide piirkonnas.Veenduge, et toote kasutamine ei ületaks soovitatud toimeaegu. Välispidine. Väldi silma sattumast. Silma sattumise korral loputage kohe rohke veega. Veendu, et toote kasutamine ei ületaks soovitatud toimeaega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti.

  • Kosmeetikakott Donegal 18x12x5

    8,12

    Pilkupüüdev madal ja kitsas nailonist kosmeetikakott. Valmistatud vastupidavast materjalist. Kuju võimaldab kaasas kanda nii kosmeetikat, kui kosmeetika tarvikuid. Lihtne puhastada. 18x12x5

  • Geellakk GEL PRO 103 Sugar Plum 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Solaariumikreem Wild Tan Crazy Accelerator türosiini ja kollageeniga 125ml

    10,16

    Päevituse kiirendaja türosiini ja kollageeniga annab tugeva intensiivse päevituse ja niisutab efektiivselt. Tänu kollageeni sisaldusele taastab ja toniseerib nahka andes vananemisvastase efekti. Pantenool rahustab nahka. Kakaovõi niisutab ja annab hea jume. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Juuksekumm 6tk

    Algne hind oli: 2,49€.Current price is: 1,24€.

    50% Off

    Donegal juuksekummid ilma metallita 6tk

  • Šampoon NOAH tugevdav lavendliga 1L. 1.3

    25,40

    Juukseid tugevdav naturaalne šampoon sagedaseks kasutamiseks. Sobib ka tundlikule peanahale. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Tänu lavendli, rosmariini ja eukalüpti eeterlikele õlidele, sobib see ideaalselt sagedaseks kasutamiseks ning on soovitatav neile, kes harrastavad sagedast basseinide ja jõusaalide külastusi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.

  • Huuleläige Gloss Royale 06

    5,07

    Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!

  • Peitepulk COVER PRO 24H 003 Nougat

    7,68

    Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
    COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
    COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
    COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!

  • Näomask kangasmask Acty hüdrogeeli, Matcha tee, BIO ingveri, C&E vitamiiniga

    3,00

    Superfood Detox puhastav kangasmask on uuenduslik toode DermoScience Cryo Effect tehnoloogiaga, spetsiaalse hüdrogeeliga, mis sisaldab orgaanilist ingverit, Matcha teed ning vitamiine C & E, mis toniseerib nahka ja aitab neutraliseerida vabade radikaalide toimet, puhastab ja uuendab nahka efektiivselt ja annab särava jume. Spetsiaalne mikroperforeeritud kangas võimaldab naha hingamist võimendades krüogeeli toimet. Lihtne kasutada tänu anatoomilisele kujule, mis sobib igat tüüpi näole. Kasutamine: Puhasta nägu põhjalikult. Aseta mask enne pealekandmist 10/15 minutiks külmkappi.
    Eemalda kaitsekile. Aseta mask näole, kergelt vajutades, et see ideaalselt nahale kinnituks. Lase mõjuda 15-25 min, seejärel eemalda õrnalt. Masseeri jäägid õrnalt naha sisse kuni täieliku imendumiseni. Ära loputa.
    Ärge kasutage toodet alla 12-aastasel. Väldi kasutamist ärritunud, põletikulisel või tundlikul nahal või allergilise naha korral mõne koostisosa suhtes. Väldi otsest kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputa hoolikalt puhta veega. Hoida originaalümbrises ja peale avamist kohe peale kanda. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal soojusallikatest. Ühekordne.

  • Küüneviil sirge 100/180

    1,77

    Keskmise teraga küüneviil on paksemast ja tugevast materjalist ning vastupidav. Sobib naturaalsete küünte hoolduseks. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt.

  • Silmapliiats Kajal 102 Valge

    3,04

    Bella Oggi Kajali silmapliiats annab silmadele enneolematu lummuse. Tänu oma pehmusele on selle silmalaule suitsuse efekti saamiseks või silma limaskesta äärele pealekandmine ning varjudega mängimine lihtne ning tulemuseks on täiuslikud silmad.

  • Seep LaQ Pintslite ja meigiseente puhastuseks 50ml

    7,11

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Looduslik seep, mis on mõeldud meigisvammide ja -pintslite puhastamiseks nii naturaalsete kui ka sünteetiliste harjaste puhul. Tänu õrnadele pesuvahenditele eemaldab see tõhusalt igasuguse mustuse ja teepuu ekstrakti lisamine tagab antibakteriaalse toime. See ei kahjusta ega kuivata pintslite harjaseid, vaid jätab need puhtaksja pehmeks.
    Ideaalne igale meigikunstnikule ja meigisõbrale! Kasutusjuhend: asetage eelnevalt niisutatud pintsel/meigiseen karpi ja keerutage õrnalt ringjate liigutustega vastu seepi. Loputage jooksva vee all ja kui vaja, korrake protseduuri. Kuivatage pintsel/meigiseen. Peale igat kasutuskorda kuivatage seep õrnalt kätepaberiga kuivatades ning ärge jätke anumasse seisvat vett.
    Patsutage õrnalt tarvikuid ja seebi pinda paberrätikuga kuivaks ning laske enne järgmist kasutamist kuivada. Ärge jätke anumasse seisvat vett.

  • Kinkekomplekt LaQ dušigeelid MINI Lucky Men

    18,55

    Siin ma olen, LaQ 6-st looduslikust ja vegan dušigeelist koosnev miniversioonis kinkekomplekt õnnesärgis meestele. Nagu näete, leiate minust LaQ dušigeele meestele mõeldud sarjast, lausa 2tk igast. No tõesti, ma olen suurepärane kingitus tõelisele mehele! Lisaks on pudelitel väga praktiline mahutavus (100 ml), nii et need sobivad ideaalselt reisimiseks, jõusaali või vannibasseini nautimiseks. Eriti neile, kes ajavad äri suures linnas, kuid kellele meeldib lõõgastuda Uugametsa mägedes.
    Kes meie sarju veel ei tunne, siis tea, et Lucky mini komplekti peaosas on seksi- ja ärilõhnaline DOBERMAN, kes saadab õhtuse õlle järgi kergelt õllelõhnalise õnneliku KITSE ning õhtu lõppedes teab/mäletab mägise metsaraja lõhnu ainult ILVES. Sõprade komplekt on pakitud käepärasesse saunaliste sixpakki. Komplektis on Dušigeel LaQ Sex & Bussiness 8in1 2*100ml, Dušigeel LaQ Hoppy Goat 8in1 2*100ml ja Dušigeel LaQ Mini Lynx 8in1 Relax! 2*100ml. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Maniküüri-pulgad puidust 9,5cm 5tk

    0,71

    Puidust maniküüri-pulgad Donegal 9,5cm 5tk

  • Silmakreem FLOSLEK Sensitive 30ml uus

    Algne hind oli: 9,14€.Current price is: 6,40€.

    30% Off

    Floslek silmaümbruskreem Sensitive tundlikule nahale E-vitamiiniga.
    Silmakreem väga tundlikule ja õrnale nahale kerge, hästi imenduva ning niisutava, lõõgastava ja jahutava koostisega. Ei ärrita silmaümbrust ja on mõeldud ka ülitundliku silmaümbruse nahaga inimestele, ei põhjusta kipitust, sügelust, punetust. Soovitame kasutada kortsudele kalduvale, tumedate silmaaluste või “kottidega” silmaaluste puhul. Korrapärasel kasutamisel võib paraneda naha välimus, tänu millele muutuvad probleemsed kohad vähem nähtavamaks. Koostises olev Fucocert (1,5%) – avaldab kasulikku mõju epidermise taastumisele; Osmopur (riisikliide ja luuderohu ekstarkt)– niisutab intensiivselt, rahustab ja parandab naha välimust; Silmarohu ekstrakt – kasutatakse oftalmoloogilistes preparaatides, eriti selliste vaevuste korral nagu silmade ja ümbritseva naha punetus ja ärritus. Toob leevendust silmalaugudele ja nende ümbruse väsinud, stressis nahale; E-vitamiin – aitab kaitsta ja toita nahka, omab antioksüdantseid omadusi; Roosiõli – on rikkalikult niisutavate, rahustavate ja antioksüdantsete ainete allikas.
    Dermatoloogide poolt heaks kiidetud.
    Kasutamine:
    Kandke väike kogus kreemi puhastatud silmalaugude nahale ja silmaümbrusele, hoides sidekesta piirkonda ohutus kauguses. Õrnalt patsutades kreem lasta imenduda. Kasutage päeval ja öösel. Võib kasutada meigi all.

  • Silmakreem FLOSLEK Arnica verevalumitele ja tursetele 50ml

    9,14

    Floslek silmakreem arnikaekstraktiga pehmendab ja niisutab nahka, silendab kortse ja aitab vähendada tumedaid „sinakaid“ silmaaluseid ja turseid, tugevdab kapillaare. Parandab märgatavalt niiskustaset, hüdratsiooni ja ühtlustab nahatooni silmaümbruse piirkonnas. Kreem stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, aitab siluda efektiivselt silmade ümbruse kortse. Arnikaekstrakt suurendab kapillaaride paindlikkust, elastsust ja toonust, ergutab mikrovereringet, vähendab veresoonte rabedust ja haprust, ennetab seeläbi tumedate silmaaluste tekkimist. 0% allergeene, parabeene, lõhna-ja värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud, oftalmoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna hommikuti ja õhtuti väike kogus kreemi silmade ümber õrnalt tupsutades, lase imenduda.
    Ei sisalda: SLES, SLS, alkohol, alumiinium, ammoniaak, värvained, seebid, mineraalõlid, parabeenid, parafiinid, sulfaadid, loomse päritoluga koostisosad, lõhnaained.

  • Näokreemi MINI komplekt FLOSLEK Sensitive 1+1+1 50ml

    Algne hind oli: 20,32€.Current price is: 10,17€.

    50% Off

    FLOSLEK Sensitive Mini komplekt tundlikule, allergilisele nahale – õrnus ja efektiivsus.
    Komplekt sisaldab:
    Sensitive niisutavat näokreemi 50ml
    Sensitive toitvat näokreemi 50ml
    Mini-tootena Sensitine mitsellaarset näovett 50ml
    Dermatoloogiliselt testitud. Vegan toode.

  • Geellakk GEL PRO 33 Bossy Girl 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Pusahari Donegal

    6,09

    Eemaldab juustest kõik pusad ja sõlmed imelihtsalt! Hari sobib ka tõrksate juuste pusadest lahtiharutamiseks valutult ja pingevabalt. Kasutamiseks nii kuivadel kui märgadel juustel. Ergonoomiline disain. Juuksed jäävad enneolematult siledad ja läikivad.

  • Küünehari plast

    1,00

    Küünehari Donegal mugava käepidemega, harjastega. Mõeldud küünte pesemiseks ja puhastamiseks mustusest. Peale kasutamist loputada harja hoolikalt ja panna kuivama.

  • Jumestuskreem MY SKIN GLOW 01 Neutral 30ml

    10,16

    Täiusta oma naturaalset jumet hüaluroonhappe ja sheavõiga rikastatud jumestuskreemi My Skin Glow’ga, mille kaitsefaktor on SPF20. My Skin Glow jumestuskreem on innovatiivse koostisega uue põlvkonna jumestuskreem, mis sisaldab endas nahka hooldavat hüaluroonhapet, sheavõid ja annab SPF20 kaitse. Suurepärane koostis annab koheselt koos niisutava nahahooldusega ka naturaalse meigi ja loomulikult särava jume. My Skin Glow jumestuskreem saab tänu niisutavale ja siluvale hüaluroonhappele ning rahustava toimega sheavõile teie uueks ilusaladuseks! Saadaval neli erinevat tooni, leidke oma lemmik.

  • Peitekreem Feel Glow 04 Glowing Sand

    6,76

    Valgustpeegeldav peitekreem Feel Glow kerge ja siidise tekstuuriga. Suurepärane toode tuhmunud nahale, katab ning peidab hästi väsinud silmaalused ning muud tumedad laigud. Avokaadoõli ja SPF 15-ga rikastatud parabeenide ning lõhnavaba koostis, ühtlustub nahal koheselt, andes sellele loomuliku jume, samal ajal kaitses nahka kahjuliku päikesekiirguse eest.

  • Pimsskivi ovaalne, harjaga, valge

    1,28

    Jalahari loodusliku pimsskiviga. Harjased puhastavad tõhusalt, kahjustamata küüneplaati, samal ajal kui pimss sobib jalgadelt surnud rakkude eemaldamiseks. Vähemalt kord kuus on soovitatav jätta pimsskivi soolvette, takistamaks bakterite arenemist.

  • Juuksekumm kangast assortii

    2,02

    Juuksekumm kangast, erinevad disainid. Komplektis 1 tk.

  • Kosmeetikakott läbipaistev

    Algne hind oli: 1,67€.Current price is: 1,25€.

    25% Off

    Kosmeetikakott Donegal on lukuga ja läbipaistev, mõõdud: h13,5×23,5×7,5cm