Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 012 Dare Devil
8,08€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Geellakk GEL PRO 20 Sandy Beach 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Silmalainer MIDNIGHT LINER must
7,11€
Avastage uudne kalligraafiline silmapliiats ülitäpse 0,4 mm viltja otsa ning intensiivse musta tooniga! MIDINIGHT LINER’iga pole enam probleemiks täiuslike, plekkideta ja veekindlate joonte tegemine.
Selle koostises ülekaalukalt sisalduv süsimusta muudab MIDINIGHT LINER’i ekstra mustaks ja laineri joon jääb ühtlane. Ergoniimiline ja praktiline ning mustast mustem.Kehakreem Byphasse mandliõliga kuivale nahale 500ml
7,25€
Glütseriini, sheavõi ja E-vitamiiniga rikastatud suures formaadis NIISUTAV KEHAKREEM mandliõliga niisutab efektiivselt nahka. Kerge, hästi imenduv tekstuur niisutab, toidab ja pehmendab nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõigile nahatüüpidele ka tundlikule nahale. Vegansõbralik. Kasutamine: Pärast igapäevast dušši masseerige kreem õrnalt nahale kuni täieliku imendumiseni.
Jumestuspuuder kompaktne MY SKIN VELVET TOUCH 24H 10N
14,22€
Kerge kompaktne jumestuspuuder erakordse katvuse ja matistava toimega. Sobib kõikidele nahatüüpidele kuiva svammiga pealekandmiseks, sealhulgas ka rasusele nahale, saavutades veatu katvus. Innovaatilise kauakestva tekstuuriga – kerge ja pehmena- annab nahale loomuliku mati tulemuse, peene ja kreemja tekstuuriga- laseb nahal hingata ja tagab mugavustunde hommikust õhtuni 24h, tulemuseks loomulikult ühtlane ja matt jume.
Koostis sisaldab kameeliaekstrakti ja hüaluroonhapet, mis niisutavad ja annavad nahale elastsust, maisitärklis aitab imada üleliigset rasu, muutes toote ideaalseks ka kõige rasusemale nahale. Veekindel, 24-tunnise kestvuse ja NO TRANSFER omadustega, ei määri. SPF 20 päikesekaitsefaktor teeb sellest täiusliku toote linnakeskkonda.Näopesuvaht LaQ Peony toitev tahke 40g
7,11€
Veega emulgeeritavas tahkes näopesuvahus olev taimne glütseriin, vaarikaseemneõli ja teised niisutavad komponendid jätavad naha siidiseks, siledaks ja hästi niisutatuks muutmata sinu naha pH tasakaalu. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks normaalse, kuiva ja tundliku naha puhul. Aroom: pojeng. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. Aktiivsed koostisosad: vaarikaseemneõli – toidab, uurea – niisutab, pojengi ekstrakt – rahustab, taimne glütseriin – intensiivne niisutus. Aroomi põhinoodid: patšuli, vanill, tonka, keskmes: pojeng, apelsinipuu õied, jasmiin, aednelk, tipunoodid: apelsin, neroli. pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Peitekreem Feel Glow 05 Sweet Honey
6,76€
Valgustpeegeldav peitekreem Feel Glow kerge ja siidise tekstuuriga. Suurepärane toode tuhmunud nahale, katab ning peidab hästi väsinud silmaalused ning muud tumedad laigud. Avokaadoõli ja SPF 15-ga rikastatud parabeenide ning lõhnavaba koostis, ühtlustub nahal koheselt, andes sellele loomuliku jume, samal ajal kaitses nahka kahjuliku päikesekiirguse eest.
Kammhari So Easy juuksehoolduseks 21,5*6,5cm
3,98€
Kammhari So Easy, mis saab teie lemmikuks juuksehoolduses. Olenemata sellest, kas teie juuksed on märjad või kuivad, suudab see eriline kammhari isegi kõige kangekaelsemad pusad lahti harutada ja kõige märjemad juuksed fööni abil ära kuivatada. Tema erineva pikkusega hambad harjavad õrnalt, kuid tõhusalt kahjustatud juukseid, vältides nende katkemist. Erilise konstruktsiooni tõttu võimaldab kammhari teine pool ühtlaselt jaotada palsamit, mis toetab juuste taastumist ja tervislikku välimust.
Lisaks on juuste eraldamise ots ideaalne lahendus juuste stiliseerimiseks – saate täpselt jagada juuksed osadeks, kui soengut teete või värvite. Mõõdud: pikkus 21,5 cm, laius 6,5 cm.Solaariumikreem Wild Tan Sexy Carrot Accelerator 125ml
10,16€
Solaariumikreem tõhusa ja kiire päevituse intensiivistajaga pargandiõli ja sheavõiga. Annab püsiva kauni päevituse ja niisutab nahka intensiivselt. Porgandiõli – parandab jumet ja niisutab nahka Türosiin kiirendab päevitamist. Mango puuviljaekstrakt – niisutab nahka. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.
Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Pavlova 100ml
11,14€
Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Tõeline kutse naudingule, sest see lõhnavesi ühendab enda maitsvate punaste marjade noodid mis on peidus vaniljeselt hõrgutava õrna magusa besee vahel. Lõhna tipus on pehme ja suussulava vahukoore noot, mis paitab maitsemeeli nagu kõikeülendav Pavlova koogike. Njämm! Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!
Vaharibad depil. Peel Fruit kehale 20tk
Algne hind oli: 4,05€.1,03€Current price is: 1,03€.
75% Off
Vaharibad depileerimiseks kehale ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depilatsiooni. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad, isegi alla 2mm. Rikastatud E-vitamiini, BIO sheavõi, BIO argaaniaõli, naturaalse mesilasvaha ja kookosõliga, mis rahustavad nahka, muudavad selle siledaks ning pehmeks.
Kasutamine: soojenda vahariba mõni sekund käte vahel, tõmba ribad aeglaselt lahti. Kasuta iga riba uuesti, kuni see enam kinni ei jää. Aseta riba nahale, silu korduvalt karvakasvu suunas. Depileeritav nahk peab olema kuiv ning ärrituseta. Tõmba vahariba kiiresti tagasi vastukarva. Jäta kindlasti 24 tundi aega punetuse kadumiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav karva pikkus enne depilatsiooni vähemalt 3mm. Nahk ei tohi olla eelnevalt kreemitatud. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Välispidine, mitte neelata. 20tk + 4tkJuuksemask Byphasse HAIR PRO COLOR värvikaitsega värvitud juustele 500ml
6,99€
Hair Pro tõhsalt niisutav juuksemask koos UV kaitsega värvitud, salgutatud või blondeeritud juustele. Tulemuseks on niisutatud, toidetud ning kauakestva sära ja värviga juuksed. Peale pesemist kanna väike peotäis juuksemaski juuksejuurtest kuni otsteni rätikukuivadesse juustesse, hoidke 3 min ning seejärel loputage hoolikalt. Võib kasutada ka juuksepalsami asemel.
Puuder SUBLIME SHINE CONTROL Supernova
9,14€
Sublime Powder Shine Control on ülipeen ja laitmatu ning särava viimistlusega puuder, mis ümbritseb nägu sametise ja sileda puudutusega. Tekstuur on äärmiselt siluv ja suudab minimeerida poorid ja näojooned. Puudri kreemja puudutusega koostis sulandub ideaalselt näonahale, matistades läikivad alad ning toimides kooskõlas nahavärviga, muudab jume ühtlaseks ilma puudrise efektita. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja on saadaval ühes universaalses värvitoonis: Supernova, mis muutub ja sobitub nahale vastavalt naha oma toonile.
Kulmupliiats I BROW SCULPT 1 Micro 16H Soft Blonde*
Algne hind oli: 6,09€.2,43€Current price is: 2,43€.
60% Off
Joonistage, täitke ja kujundage oma kulmud I BROW SCULPT väljakeeratava, mikrosuuruses kolmnurkse kuju ja veekindla pliiatsiga, mis tagab väga kõrge täpsuse ja mille teises otsas on hari, mis aitab kulme kammida, värve hägustada ja korrastab kulmukarvad. Tänu uuenduslikule pliiatsi kujule on võimalik luua uskumatult õhukesi jooni, kolmnurga kujuline lõikenurk võimaldab täita hõredaid kohti kiiresti ja kindlal viisil. Veekindel koostis, mis ei sisalda talki, parabeene, D5 ega parfüüme, on rikastatud erinevate vahadega mis tagavad kulmumeigi kauakestva püsivuse kuni 16h.
Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse 100ml
2,55€
Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud uus 3 in 1 mitsellaarvesi mis eemaldab õrnalt meigi silmadelt ja näolt. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ja meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, jättes nahale õige niiskustasakaalu. Väga mugav reisipakend, sobib lennupagasisse 100ml.
Dušigeel LaQ Mini Lynx 8in1 Relax! 100ml
2,39€
Kui homme on sul taas tähtaeg kukkumas ja sul on just praegu palju teisi ülesandeid, mida on kiiresti vaja ära teha….
Kui su juht annab sulle just nüüd uusi kohustusi, mida on vaja lahendada…
Kui boss seletab sulle, et ole nüüd julge nagu lõvi, osav nagu ilves ja visalt järjekindel nagu Tommy Lee Jones filmis “Põgenik”, siis- lõdvestu! Relax! Harjuta endas seda vastutuse ülekandmise tehnikat, sest edasilükatud ülessanne on ainult pooleldi lahendatud ülessanne.. Pane kõrvale kõik see, mida sa täna lahendada saaksid ja tõsta see ülehomseks. Nii saad endale kaks vaba päeva – piisav selleks et kõik unustada ja lipata metsikusse loodusesse. ja mida iganes – ära unusta pesta oma jalgu, kui hiilid tagasi kontorisse. Aroomi põhinoodid: merevaigupuu, patšuli, vetiver, ja tonka oad, keskmes merevee noot, lavendel, jasmiin, tüümian, iiris ning tipunootides bergamot, sidrun, salvei ja ürdid. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte oma keelega. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne. Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks.Geellakk GEL PRO 31 Red Affair 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambis.
GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Näokoorija Byphasse tundlikule ja kuivale nahale 150ml
4,98€
Sinu nahk saab olema pehme, sile ja puhastatud. BYPHASSE rahustav näokoorija termaalveega on spetsiaalselt välja töötatud tundlikule ja kuivale nahale. See eemaldab tõhusalt mustuse ja puhastab õrnalt naha, jättes selle pehmeks ja siledaks. Kasutamine: Kanna kaks korda nädalas näole, vältides silmaümbruse piirkonda. Masseeri ringjate liigutustega ja loputa sooja veega.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00