• Tualettvesi BOUM URBAN EDT 100ML meestele 100ml

    9,14

    Nagu kutse elada elu intensiivselt ja julgelt, avaneb Boum Urban
    tsitruse, õuna ja geraaniumi sädelevate nootidega. Selle puuviljane, aromaatne ja
    puidust südant soojendavad soojad, vürtsikad vanilli, patšuli ja
    tonka uba.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 602 Rose Shadow

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Huulepalsam Think Green värvitu

    Algne hind oli: 6,09€.Current price is: 3,05€.

    50% Off

    Roheliselt mõeldes ja aidates säilitada meie planeeti, kasutagem Think Green Limited Edition kollektsiooni, mis on loodud enam kui 92% ulatuses loodusliku päritolu toorainetest. Avastage huulepalsam, mis pehmendab, taastab ja toidab teie huuli Clean&Vegan koostisega, mis sisaldab rohkem kui 92% looduslikku päritolu koostisosi ja on SPF15 kaitsega. Koostises olev antioksüdantsete omadustega jojoobaõli, sheavõi, looduslike vahade kompleks ja E-vitamiini aitavad regenereerida ja toita lõhenenud ja kuivanud huuli meeldivalt ja pehmendavalt. Tootel praktiline ja mugav korpus, mida on lihtne kaasas kanda, et värksendada huuli.

  • Dušigeel Byphasse Dermo mitsellaarne TOPIPHASSE väga kuivale nahale 1L

    6,99

    Mitsellaarne dušigeel atoopilisele, väga kuivale, tundlikule ja õrnale nahale, ei sisalda seepi ega värvaineid. Dušigeeli hüpoallergeenne koostis on välja töötatud naha allergiliste reaktsioonide riski minimeerimiseks ning vältimaks naha koorumist ja kuivamist. pH neutraalne koostis, austab naha loomulikku tasakaalu ning kaitseb nahka ärrituste eest. Dušigeeli uudne integreeritud mitsellaartehnoloogia mustuseosakeste püüdmiseks, puhastab õrnalt, kuid tõhusalt naha.

  • Rulldeodorant 48H Byphasse Morning Dew 50ml

    2,75

    Byphasse 48h rulldeodorant on lõhnastatud looduslike eeterlike õlidega, mis annavad kerge ja värske, õrnalt lillelise aroomi. Annab tõhusa ja efektiivse kauakestva higistamisvastase toime 48 tunniks. Takistab higi eritust ja kaotab ebameeldiva lõhna, ei ärrita nahka ning ei määri riideid. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikide nahatüüpide puhul.

  • Ripsmetušš BOMB! ARGAN OIL

    8,12

    Super volüümi andev Bomb ripsmetušš agraaniaõliga, äärmiselt tihedate ja kaunite ripsmete saladus. Inovaatiline harjas katab iga ripsme sügav-musta värviga, ei määri, ei pudene ning on tükivaba. Toote koostisse ei kuulu: parabeenid, TEA, vedelad parafiinid, parfüümid, D5.

  • Näomask Byphasse SPA tundlikule ja kuivale nahale 150ml

    4,98

    Rahustav näomask tundlikule ja kuivale nahale, spetsiaalselt väljatöötatud tundlikule ja kuivale nahale. Maskis sisalduva kibuvitsa ekstrakti pehmendavad ja toitvad omadused muudavad näonaha elastsemaks, jättes sellele meeldiva värskustunde. Termilise vee ja aktiivsete puhastusosakeste koostoime tagavad naha sügava puhastuse, niisutuse ja klaari jume.
    Kasutamine: Kandke ühtlaselt näole, vältides silmaümbrust, laske mõjuda paar minutit. Loputage leige veega. Väldi kokkupuudet silmadega. Silma sattumise korral loputa rohke puhta veega. Mitte alla neelata. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kasutada alla 3a lastel. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

  • Pintsel Donegal kulmu COSMETIC BRUSH 2 pcs

    4,02

    Pintslite komplekt, kulmude kontuurimiseks ja kujundamiseks. 1 sirge ja 1 kaldus äärega pintsel. Vegan. Lihtne puhastada.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 523 Teal Green

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Näomask kangasmask Acty hüdrogeeli, BIO aaloe, BIO kollageeni ja E-vitamiiniga

    Algne hind oli: 3,00€.Current price is: 1,00€.

    67% Off

    Efektiivselt niisutav kangasmask on uuenduslik toode DermoScience Cryo Effect tehnoloogiaga, spetsiaalse hüdrogeeliga, mis sisaldab orgaanilist aloe verat, E-vitamiini ja biotaimset kollageeni, mis niisutab ja rahustab nahka, andes näole pinguldava stressivastase iluhoolduse. Spetsiaalne mikroperforeeritud tugi võimaldab naha hingamist võimendades krüogeeli toimet. Lihtne kasutada tänu anatoomilisele kujule, mis sobib igat tüüpi näole. Kasutamine: Puhasta nägu põhjalikult. Aseta mask enne pealekandmist 10/15 minutiks külmkappi.
    Eemalda kaitsekile. Aseta mask näole, kergelt vajutades, et see ideaalselt nahale kinnituks. Lase mõjuda 15-25 min, seejärel eemalda õrnalt. Masseeri jäägid õrnalt naha sisse kuni täieliku imendumiseni. Ära loputa.
    Ärge kasutage toodet alla 12-aastasel. Väldi kasutamist ärritunud, põletikulisel või tundlikul nahal või allergilise naha korral mõne koostisosa suhtes. Väldi otsest kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputa hoolikalt puhta veega. Hoida originaalümbrises ja peale avamist kohe peale kanda. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal soojusallikatest. Ühekordne.

  • Kehasprei Skil Lolli Unicorn 250ml

    Algne hind oli: 8,69€.Current price is: 6,09€.

    30% Off

    Kehasprei Skil Lolli Unicorn 250ml
    Banaani ja kookose kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 603 Butter Cream*

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.