• Lauvärv EYES ON-ME Rock´n´Roll Girl 003

    13,57

    Viie kergesti hajutatava värviga lauvärvide palett, millel on suurepärane püsivus. Õhukesed erksate värvidega tekstuurid, mis ei jäta jälgi. Iga värvikombinatsioon pakub erakordset valikut intensiivsetest toonidest, mida on lihtne kasutada ja omavahel sobitada. Igas paletis on matid satiintoonid, mille keskel on metalse efektiga värv, mida saab kasutada ka pealisvärvina. Värvid on hästi sulanduvad ja väga pigmenteeritud. Metalliline koostis on geelilaadse tekstuuriga – puudrist saab vedel, kui seda puudutada sõrmedega või kanda pintsliga silmalaule. See muudab tekstuuri ja toob esile intensiivse sära, tänu mitmerefleksilistele pärlitele. Silmalaud saavad ülevoolava ja särava tulemuse.

  • Kehasprei Skil FEEL GOOD Happiness 250ml

    8,69

    Inspireerituna neuroteaduse põnevatest avastustest parfümeeria vallas, uurib see ainulaadne SKIL FEEL GOOD sari emotsioonide jõudu, kutsudes sind avastama lummavat maailma, kus iga pihustus toob endaga kaasa emotsioonide ja heaolu laine. Sukeldu mugavuse kookonisse meie uue HAPPINESS rahustava uduga. Loodud selleks, et vaigistada su hirme ja ümbritseda sind turvalisuse õrnade kihtidega, pakub see lohutav aroom pehme pelgupaiga stressirohketel ja ebakindlatel hetkedel. Avanootides tervitab sind elurõõmus ja särtsakas segu pirnist, apelsinist ja greibist, millele lisandub kerge virsiku magusus – justkui päikese soe puudutus. Südames puhkeb õide elegantne bukett valgetest õitest, apelsiniõiest ja roosist, tuues rahu ja õrnust igasse hingetõmbesse. Alusnoodid lõhnal– sügav ja sensuaalne patšuli, soojalt embav muskus, magus vanill ja kerge karamell – loovad kestva tunde hoolitsusest ja lohutusest. Leia rahu selle õrna aroomi embuses – iga hingetõmme tuletab meelde, et KÕIK saab korda.

  • Küünenahaeemaldaja metallist

    3,51

    Metallist, professionaalse disainiga ning erinevate otsadega küünenaha lükkaja teostab maniküüriks sobiva ettevalmistava viimistlustoimingu, eemaldades mugavalt naturaalset küünt katvad ülekasvanud küünenahad.

  • Varvaste eraldajad Beauty Care 2tk

    0,87

    Varvaste eraldajad pehmest materjalist Beauty Care 2tk

  • Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv3

    24,38

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärv

    Šampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
    Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
    Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.

    Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.

    Juuksevärvi pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 704 Jazz Vibes

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 25N Vanilla

    Algne hind oli: 10,16€.Current price is: 5,08€.

    50% Off

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Solaariumikreem Wild Tan Black Strong Bronzer DHA 15ml

    1,72

    Solaariumikreem kakaovõi ja tugeva DHA pruunistajaga annab sügava ning püsiva päevitunud jume. Pruunistajate ja niisutavate koostisosade kombinatsioon tagab intensiivse ja kauakestva päevituse. Kreeka pähkli lehtede ekstrakt, erütruloos ja DHA – pruunistajad, türosiin – kiirendab päevitamist. Kakaovõi-niisutab ja taastab. Pantenool – rahustab ärritusi. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Juukseklamber must 5 cm 24tk

    2,02

    Donegal juukseklambrid, suurepärased aksessuaarid soengute tegemiseks ja juuste kinnitamiseks. Tänu paindlikkusele on juukseklambrid käepärased ja hõlpsasti kasutatavad. Komplekt sisaldab 24 klambrit.

  • Solaariumikreem Jungle Fruit Multi 12xBronzer 150ml

    16,26

    Naturaalse 12 kordse pruunistajaga solaariumikreem Jungle Fruit tagab erakordselt tumeda ja troopilise päevituse. Kreemis sisalduvad aktiivsed koostisosad: Aloe Vera- hooldab ja niisutab, muutes naha terveks ning siidiseks; B grupi vitamiinid tugevdavad naha kaitsebarjääri, toidavad seda sügavuti ning mõjutavad pigmendilaikude teket, see kõik on oluline osa naha säilimisel noorena; vase peptiidid- toetavad kollageeni ja elastiini tootmist; karnitin- suurepärane niiskusesäilitaja, aidates nahal püsida pehme ja siledana; sheavõi- toitev ja väärtuslik lisand, vähendab kortse ja parandab naha elastsust, samuti kaitseb Sheavõi keskkonnast tulenevate kahjulike ainete eest, mis põhjustavad naha vananemist. Solaariumikreemi kasutamine tagab sügavama päevituse ning kaitseb nahka vananemise ja kahjulike kiirte eest, Jungle Fruiti rabav troopiliste viljade aroom kannab just kui paradiisiranda.
    Kanna külluslikult nahale vahetult enne päevitamist. Pese käed. Päikese käes kasutada koos SPF toodetega. See losjoon ei sisalda päikesekaitsefaktoreid ega kaitse päikesepõletuse eest. Korduv kaitsmata nahapiirkondade päevitamine suurendab naha vananemise ja teiste kahjulike nähtuste riski isegi otsese päikesepõletuse puudumisel. Dermatoloogiliselt testitud. Komponendid toodetud USA-s. Parim enne vt pakendilt.
    Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida kontakti silmadega. Ei sisalda UV filtreid. Lõpetada toote kasutamine ärritusnähtude esinemisel.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 520 Neutral& Chic*

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Dušigeel LaQ Hoppy Goat 8in1 500ml

    7,11

    Hoppy Coat dušigeel 8in1 lõhnab nii hästi nagu üks pint…või kaks
    Me võiksime siin pajatada palju selle dušigeeli headest ja imelistest omadustest, aga džentelmenid, olgem ausad – keda huvitab? Seega, kasutagem seda lihtsalt -peske oma juukseid, nägu, käsi, keha, perekonnajuveele ja neid teisi asju, mida mehed peale lahutust alles hoiavad. Võid seda geeli kasutada isegi oma koera* pesemiseks või oma lemmikauto küürimiseks.
    *Lubatud ainult koera kirjalikul loal. Me ei vastuta kui koer sind hammustab või lõhnab pärast paremini kui sina ise.
    Aroomi põhinoodid: vanill, sandlipuu, seeder, keskmes: pelargoon, õun, tipunoodid: jäine münt, bergamot.
    Kasutamine: kanna niiskele karvakasukale, masseeri vahule ja loputa maha. Loputamiseks ära kasuta oma keelt. pH neutraalne.Väldi silma sattumist. Välispidiseks kasutamiseks. Silikoonivaba. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.