• Palsam NOAH CURLY modelleerimisvedelik 125ml

    16,62

    Modelleerimisvedelik lokkis juustele. Hüdrolüüsitud riisiproteiinidega modelleeriv vedelik, millel on volüümi suurendav ja niisutav toime. Sisaldab Pequi õli, mis aitab anda lokkis juustele kuju ja konkreetsust ning lina- ja chiaseemnetest ekstraheeritud taimekompleksi, mis kaitseb ja toidab juukseid väliste mõjurite eest. Pequi õli muudab juuksed pehmeks, läikivaks ja säravaks ning võitleb rabedate, karedate ja kahjustatud juustega. Niisutab ja tugevdab, aitab vältida juusteotste lõhenemist. Kasutamine: Kandke väike kogus toodet kätele ja jaotage rätikukuivade juustele kogu pikkuses. Seejärel jätkake kuivatamist. Silma sattumisel loputada veega.Vegan.

  • Pesusvamm ovaalne

    1,28

    Donegal ovaalne pesukäsn muudab pesemise meeldivaks ja lõõgastavaks. Pehme ja õrn käsn sobib kasutamiseks kõigile nahatüüpidele. Lihtne puhastada. Masseerib nahka õrnalt, ärritamata seda. Mõõdud: 14 x 9 x 4 cm.

  • Haavaplaaster Megaplast BIO Organic 30 tk assortii

    2,28

    Haavaplaaster Megaplast BIO Organic on 100% nauraalne, hingav ja komposteeritav plaaster. Uuenduslikud, madala keskkonnamõjuga hingavad ja 100% orgaanilisest puuvillast plaastrid. Liim on sertifitseeritud ICEA poolt. Sobib õrnale ja tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutusjuhend: Puhastage ja kuivatage vigastatud koht hoolikalt. Paigaldage plaaster ja oodake mõni minut täiusliku nakkumise saavutamiseks.
    Pakendis:10tk 7×2 cm, 10tk 6×2 cm, 10tk 4×2 cm

  • Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse 500ml

    4,75

    Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud mitsellaarvesi näotoonik, õrnaks silma- ja näomeigi eemaldamiseks. Eemaldab nahal oleva õli, mustuse ning meigi, puhastades täiuslikult, säilitades naha tasakaalu. Niisuta vatipadi toonikuga ja puhasta nägu. Ei vaja veega loputamist. Silma sattumisel loputada veega. Hoida laste eest. Välispidine!

  • Meigikomplekt FORTUNA Blue Large

    Algne hind oli: 18,04€.Current price is: 8,99€.

    50% Off

    Kompaktne ja täiuslik meigikomplekt mis põhieb sinistel/mustadel toonidel ja varjudel ning sisaldab 12 lauvärvi+2 spetsiaalset lauvärvitooni + 2 särapuudrit.
    Professionaalne kvaliteet Itaaliast!!

  • Kamm taskukamm 12,3cm must

    0,46

    Taskukamm 11cm must Sobib kõikidele juuksetüüpidele.

  • Šampoon rasustele ja normaalsetele juustele Family Delice rohelise tee & laimiga 750ml

    4,95

    Byphasse Family Delice sarja rohelise tee ja laimiga šampoon rasustele ja normaalsetele juustele juuksed puhastavate ja tasakaalustavate omadustega mis jätab juuksed pikemaks ajaks puhtaks ja värskeks. Rikastatud rohelise tee ja laimi ekstraktiga, aitab see naturaalselt eemaldada juustele ja peanahale kogunenud liigse rasu. Tulemuseks on puhtad ja tasakaalukalt niisutatud juuksed. Dermatoloogiliselt testitud. PH neutraalne ja vegansõbralik toode.

  • Huuleläige GLOSS AFFAIR 03 Muffin

    6,35

    Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
    Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
    Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.

  • Solaariumikreem Wild Tan Fancy Vanilla Accelerator 15ml

    Algne hind oli: 1,51€.Current price is: 0,76€.

    50% Off

    Wild Tan FANCY Vanilla Accelerator on intensiivselt keha niisutav solaariumikreem. Kanepiõli ja kookosõli tagavad suurepärase nahahoolduse ja aktiivne türosiin kiirendab loomuliku päevituse saavutamist.
    Kanepiõli – taastab ja niisutab, kookosõli – toidab ja silub nahka, türosiin –kiirendab päevitumist, vitamiin E – niisutab ja aitab neutraliseerida vabade radikaalide mõjusid. Aroom: Vanilje
    Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Huulepulk COLOR PUMP 6

    9,14

    Ultra-pigmenteeritud geel-huulepulk. Mängige ja lõbutsege erakordsete geelijate värvidega, mis väljendavad teie vabadust!
    Rikkalikult pigmenteeritud mahedamatest toonidest erksate punaste marjatoonideni huulepulk paneb huuled särama.
    See julge ja elastne tekstuur on kergesti pealekantav, mittekleepuv ja kinnistub huultele imeliselt siluva efektiga. Ei määri ja üllatavalt efektne. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Vaharibad depileerimiseks Byphasse kehale ja jalgadele 24tk uus

    Algne hind oli: 4,44€.Current price is: 3,56€.

    20% Off

    Tundlikule nahale külma vahaga depilatsiooniribad jalgadele ja kehale, mis tagavad täiusliku, kiire, praktilise ning kauakestva karvade eemaldamise. Koostises kibuvitsaõli, kastoorõli ja on lõhnastatud punaste marjade aroomiga. Lihtne kasutada ja mugav eraldamine, karvad eemaldatakse juurest mis teeb tagasikasvu pehmeks, eriti tõhusalt toimib 2-5mm karvadel, kauakestev kuni 4 nädalat püsiv tulemus. Tänu magusa mandliõliga niisutatud karvaeemaldusjärgsete salvrätikute kasutamisele on nahk pärast eriti pehme, siidine, niisutatud ja rahustatud.
    Kasutamine: Enne vaha pealekandmist peab nahk olema puhas ja kuiv, ilma ärrituseta ja kreemi või õli jääkideta. 1. Eralda ribad aeglaselt (enne eraldamist pole vaja hõõruda) ja ettevaatlikult. Kontrolli, et eraldatud riba mõlemal küljel oleks paras kogus vaha “Test teostati temperatuuril 20°C või rohkem. 2. Kanna vahariba peale õrna massaažiga, järgides karvakasvu suunda 3. Hoides nahka pingul ühe käega, eemalda teise käega kiiresti vahariba karvakasvu vastassuunas. Peaksid hoidma riba võimalikult paralleelselt ja naha lähedal. Mida kiiremini riba tõmbad, seda paremad on tulemused. Vajadusel korrata. Ära vahata sama piirkonda rohkem kui kaks korda sama seansi jooksul, et vältida nahaärritust. Ribasid saab uuesti kasutada, kuni need kaotavad oma tõhususe. Naha rahustamiseks suru kohe pärast tõmbamist vahatatud kohale kergelt käega või aseta külm kompress. Täiusliku tulemuse saavutamiseks: eemaldada vaha ülejääk pakis oleva eemalduslapiga, mis rahustab ja pehmendab nahka. Ära kunagi eemalda vaha jääke vee, seebi või alkoholiga. Vajadusel eemalda vaha jäägid nahal õlis leotatud vatiga. Ettevaatusabinõud kasutamisel: Järgi kasutusjuhiseid ja ettevaatusabinõusid. Enne iga pealekandmist kontrolli alati oma naha reaktsiooni, kandes vaha väikesele osale töödeldavast alast, järgides juhiseid. Kui 24h pärast ei ole negatiivset reaktsiooni, võid jätkata vahatamisega. See toode sobib karvade eemaldamiseks jalgadel ja kehal. Ära kasuta peas, näol, silmadel, kulmudel, ninal, kõrvadel, rinnal, rinnanibudel või nende ümbruses, perierianaalsel või suguelunditel ega mõnel muul kehaosal, vahatamine ei sobi eakatele, diabeetikutele ega ravi saavatele inimestele (ka ravim akne vastu). Ära kanna haavadele, veenilaienditele, laikudele või lõhenenud, ärritunud või põlenud nahale või nahale, millel on varem olnud karvaeemaldusvaha kõrvaltoime. Väldi päevitamist ja rannas suplemist, väldi alkoholipõhiseid tooteid nagu deodorandid või parfüümid 24h enne ja pärast vahatamist. Hoia jahedas ja kuivas kohas. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Allaneelamisel: pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata seda pakendit.

  • Vedelseep-dušigeel LaQ lastele Bubble Gum käte ja kehapesu 300ml*

    9,14

    Kas teie väike laps ei taha käsi pesta ega taha vanni hüpata? No see geel muudab igava rutiinse vannitamise elavaks ja lõbusaks. Närimiskummi magus aroom rõõmustab isegi täiskasvanuid, viies nad tagasi lapsepõlve! Geeli koostis põhineb taimset päritolu pehmetel pesuvahenditel,sisaldades aktiivsete koostisosade kompleksi, mis tugevdab naha kaitsebarjääri, lisaks sisaldab see uureat, vitamiine B3 ja B8, piimhapet. Riisipiima ekstrakti lisamine toidab ja niisutab mõnusalt nahka. Sobib kasutamiseks kõigile. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan. pH neutraalne. Välispidiseks kasutamiseks.

  • Näokreem Byphasse vananemisvastane 50+ 60ml

    8,25

    Nahka kergelt pinguldav* vananemisvastane näokreem vanusele 50+. Stimuleerib naha enda loomulikke protsesse, et võidelda vananemisilmingute vastu. *ajutiselt pinguldav. Sisaldab probiootikume ja merelist kollageeni, mis muudavad kortsud vähem nähtavaks. Probiootikumid soodustavad naha uuenemist ja noorenemist, samas kui mereline kollageen pakub epidermise pindmistele kihtidele niisutust, parandades naha toonust ja elastsust. Kasutamine: kanna hommikul ja õhtul puhastatud näo ja kaela nahale ja väldi silma ja limaskestade piirkonda. Silma sattumise korral loputa rohke veega. Mitte alla neelata. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  • Juukseklamber kolmnurksed must 4cm 4tk

    1,57

    Universaalsed, vastupidavast ja kergest materjalist kolmnurkse kujuga juukseklambrid.
    Ideaalsed igat tüüpi juustele. Suurus 4cm. Komplekt sisaldab: 4 tk.

  • Dušigeel-kreem täitepakend Byphasse Vanilla 1L

    4,45

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Byphasse dušigeel-kreem (täitepakend) on rikastatud Madagaskari vaniljeekstraktiga, mis jätab naha meeldivalt lõhnastatuks ja siidiselt pehmeks. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne. Vala täitepakendi sisu tavalisse dušigeeli pudelisse. Kanna nahale üks või kaks kreeka pähkli suurust tilka masseeri õrnalt, kuni see muutub pehmeks vahuks, ja seejärel loputa.

  • Silmapliiats EyeLiner 05 Tumesinine

    3,04

    Eyeliner silmapliiats sobib pealekandmiseks nii alumisele kui ülemisele silmalaule. Täiuslik sile ja ühtlane värvijoon, mis ilmestab silmade loomulikku sära.

  • Juukseklamber liblik pruun sirge keskmine

    2,28

    Pruun, sirge ja keskmise suurusega juukseklamber vastupidavast materjalist.
    Sobib keskmistele ja pikkadele juustele.
    Suurus: 6 x 3 cm.

  • Dušigeel Byphasse Back to Basics kõikidele nahatüüpidele pumbaga 750ml

    4,98

    Dušigeel kõikidele nahatüüpidele, puhastab nahka õrnalt, säilitades selle loomuliku pH-taseme. Õrn koostis, millel on naha neutraalne pH. Tänu glütseriini sisaldusele jääb nahk peale pesemist siidiselt pehmeks ja säravaks. Dušigeel 95% looduslikku päritolu koostisainetega. Tänu hoolikalt läbi mõeldud koostisele sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidel nahatüüpidel.

  • Juukseõli Byphasse HAIR STYLING UV filtritega värvitud juustele 100ml

    Algne hind oli: 5,34€.Current price is: 4,28€.

    20% Off

    Byphasse UV filtritega värvi kaitsev juukseõli mis rikastatud lilleliste pojengi, apelsiniõite, roosi ja rosmariiniga. Juukseõli kaitseb ja elustab värvitud juukseid ilma neid rasvaseks muutmata. Tulemuseks on säravad, kaitstud ja siidpehmed juuksed. Pange peopesale mõni tilk toodet ning soojendage käsi hõõrudes seda käte vahel ning kandke seejärel ainult juuste otstele, vältides juuksejuuri.

  • Kehakreem LaQ Kiwi & Grapes 200ml

    10,16

    Rikkaliku koostisega kehakreem, looduslik ja väga toitev, kiirelt imenduv ega jäta nahka õliseks. Aroom äärmiselt värske ja energiline – kiivi ja viinamarjad! Leevendab tõeliselt kuiva, tundlikku ja ärritustele kalduvat nahka seda intensiivselt toites, siludes ja niisutades. Koostises leidub taimne glütseriin ja d-panthenool, sheavõi, vaarikaseemneõli kaitseb vananemise eest, kanepiseemneõli rahustab ja taastab nahka ja arbuusi seemneõli taastab naha elastsust. Lisaks on koostises toitev kiivi ja viinamarja ekstrakt. Kas see on KÕIK? EI! Lisaks leiad uurea, niatsinamiidi, piimhappe, kopaiba palsami, oliiviõli, alantoiin – kõik need äärmiselt väärtuslikud koostisosad moodustavad suurepärase toitva ja niisutava kompleksi sinu nahale. Kasutamine: Kanna nahale ja masseeri ringjate liigutustega kuni imendumiseni. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Aaloe geel FLOSLEK kuivale nahale 200ml

    8,79

    Floslek sügavalt niisutav õlivaba aaloega geel kuivale ja lõtvunud nahale, taastab naha tasakaalu, intensiivselt nahka toites ja niisutades. Sobib kasutamiseks tervel kehal, eriti näol, kaelal ja kätel. Aaloe rahustab nahaärritusi, vähendab naha karedust ja lõhenemist, taastab loomuliku pH-taseme. Aloe ekstrakt sisaldab glükoproteiine, polüsahhariide ja mineraale ning kaitseb nahka kuivamise ja vananemise eest ning taastab rakkude normaalse kollageeni tootmise funktsiooni muutes naha siledamaks ja nooremaks, kaitstes lisaks seda keskkonna kahjulike mõjude eest. Värvainete-, lõhnaainete-, allergeenide- ja parabeenidevaba. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode.
    Kasutusjuhend: Kandke nahale ja masseerige ühtlaselt. Lubage imenduda. Kasutage võimalusel mitu korda päevas.

  • Kuumakaitse NOAH B5 vitamiiniga 125ml 5.14

    Algne hind oli: 11,43€.Current price is: 8,00€.

    30% Off

    Kuumakaitsesprei pro-vitamiin B5 ja riisivalguga. Toodet kasutatakse enne juuste sirgendamist, föönitamist või muul moel kuumtöötlemist, see kaitseb juukseid kuumakahjustuste eest. Tänu oma taimsetele koostisosadele, niisutab ning toidab sprei juukseid sügavuti. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 403 Etheral

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Pintsel põsepuna BLOOMING

    8,99

    Sädelevad smaragdrohelised käepidemed õrna läikega annavad igale pintslile rafineeritud ja luksusliku ilme, muutes need mitte ainult igapäevasteks töövahenditeks, vaid ka stiilseteks aksessuaarideks sinu meigilaual. Kaldlõikega põsepuna- ja kontuurimispintsel on varustatud pehmete, täpselt lõigatud harjastega, mis võimaldavad bronzeri, põsepuna ja highlighter’i sujuvat ning täpset pealekandmist. Pintslil on ergonoomiline kuju, mis järgib ideaalselt põsesarnade kontuure, tagades ühtlase ja loomuliku hajutuse ning kaunilt modelleeritud tulemuse.
    *Eelised:
    *Täpne ja sujuv põsepuna, bronzeri ja highlighter’i pealekandmine
    *Pehmed, kvaliteetsed harjased loomuliku viimistluse jaoks
    *Luksuslik smaragdroheline disain
    *Täiuslik kuju põsesarnade rõhutamiseks

  • Terad pediküürinoale 10tk

    1,98

    Donegali žiletiterad pediküürinoale. Tugevad, teravad ja pakendis 10tk.

  • Pimsskivi Donegal ECO naturaalne kandiline

    1,00

    Pimsskivi Donegal naturaalne kandiline
    Donegal naturaalne pimsskivi klotsi kujulisena. Pimss sobib jalgakandadelt surnud naharakkude eemaldamiseks. Vähemalt kord kuus on soovitatav jätta pimsskivi soolvette ööpäevaks ligunema, takistamaks bakterite arenemist.

  • Näokreem Byphasse 24h päeva-ja öökreem niisutav 60ml

    8,25

    Byphasse niisutav päeva ja öökreem kõikidele nahatüüpidele. Kreem sisaldab sügavalt niisutavaid koostisosi, e-vitamiini, mikroelemente ning kombinatsiooni olulistest mineraalidest, mille koosmõjul suureneb energia hulk naha rakkudes, saavutades selliselt niisutatud ning siididelt pehme näonaha 24 tunniks. Kanna puhastatud näo ja kalenahale nii hommikul kui õhtul.

  • Pesukäsn ergonoomiline, ovaalse kujuga, riputuspaelaga

    1,00

    Pesukäsn on mugava ergonoomilise kujuga,pehme ja riputuspaelaga, kujult hästi käes hoidmiseks ja keha pesemiseks.

  • Pesukäsn plastikust varrega

    4,05

    Donegal plastikust varrega pesukäsn naha puhastamiseks ja masseerimiseks. Käsnal on nahka kooriv efekt, mis uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne käsnaga masseerimine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele ning stimuleerib vereringet. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Sojakiududest pesukäsn on õrn ja muudab naha siidiselt pehmeks.

  • Näoseerum-konsentraat FLOSLEK Hesperidin kapillaaridele 30ml

    Algne hind oli: 18,24€.Current price is: 12,77€.

    30% Off

    Tumedate ja paistes, kottis silmaümbruse hoolduseks ja turgutamiseks, kapillaarse ja hüperallergilise naha igapäevaseks hoolduseks mõeldud näoseerum-konsentraat.
    Toime*:
    -vähendab tumedate silmaaluste ja kottide ilmet (84%),
    -vähendab punetust (89%) ja telangiektaasiate (ämblikveenid) nähtavust (90%),
    -soodustab püsiva punetuse tasandamist, ennetab (84%)
    -annab leevendustunnet, rahustab (95%),
    -parandab naha tugevust ja elastsust (90%), taastab (90%),
    -vähendab vaskulaarse naha ülitundlikkust (89%).
    -lõhnavaba
    *kasutustestid, efektid pärast 4-nädalast kasutamist. Avatult säilib 6 kuud.
    Tulemus: rahustatud nahk ühtlase nahatooniga, niisutatud, sile ja siidine välimus.
    Kasutamine: kandke näole ja silmaümbrusele, jaotage ühtlaselt. Kasutage hommikul ja õhtul kreemi all. Ideaalne meigialuskreemina.
    Vegan toode. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
    Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.

  • Dušigeel Byphasse Dermo mitsellaarne TOPIPHASSE väga kuivale nahale 1L

    6,99

    Mitsellaarne dušigeel atoopilisele, väga kuivale, tundlikule ja õrnale nahale, ei sisalda seepi ega värvaineid. Dušigeeli hüpoallergeenne koostis on välja töötatud naha allergiliste reaktsioonide riski minimeerimiseks ning vältimaks naha koorumist ja kuivamist. pH neutraalne koostis, austab naha loomulikku tasakaalu ning kaitseb nahka ärrituste eest. Dušigeeli uudne integreeritud mitsellaartehnoloogia mustuseosakeste püüdmiseks, puhastab õrnalt, kuid tõhusalt naha.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 601 Moon Mist

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Peitekreem keeratav INSTAYOUNG 03 Romantic Beige

    7,68

    Peitekreemi pehme ja sametine tekstuur toimib nahal õrnalt, luues täiusliku naturaalse tooni. Äärmiselt kerge koostis, kujundab nägu läbi 3D-efekti ja jätab meigi täiesti loomulikuks. Tumedate ringide vastane ja värvimuutust korrigeeriv toime tänu gotu kolale (Centella asiatica ehk Aasia vesinaba). Niisutab efektiivselt ja täidab ning silub kortse, sisaldab Trehaloosi, mis on tuntud oma niisutavate omaduste poolest, ja rosmariiniõli, millel on antioksüdantsed omadused. UVA/UVB filtritega – sobib kõikidele nahatüüpidele – dermatoloogiliselt testitud. Mugav keeratav pliiats koos integreeritud käsn-aplikaatoriga soodustab silmaümbruse massaaži ja jaotab ideaalse koguse toodet ilma seda raiskamata. Ideaalne puudutus mis kestab terve päeva.

  • Dušigeel Byphasse NATURE VERBENA & GRAPEFRUIT 2L

    7,25

    ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Byphasse NATURE sarja VERBENA & GRAPEFRUIT dušigeel-kreem on rikastatud hariliku raudürdi ja greibiga, mis jätavad naha meeldivalt lõhnastatuks ja siidiselt pehmeks. Suur ja ökonoomne pumbaga 2L pudel, mis võimaldab kuskil 200 pesukorda. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne.

  • Pesusvamm massaazi 14x9x5cm

    1,00

    Kandiline, ühelt poolt masseerivate, vereringet ergutavate omadustega ning teiselt poolt keha pesemiseks sobivalt siledama küljega pesusvamm. Peale kasutamist loputage hoolikalt ja asetage kuivama.

  • Peitekreem Feel Glow 01 Radiant Fair

    6,76

    Valgustpeegeldav peitekreem Feel Glow kerge ja siidise tekstuuriga. Suurepärane toode tuhmunud nahale, katab ning peidab hästi väsinud silmaalused ning muud tumedad laigud. Avokaadoõli ja SPF 15-ga rikastatud parabeenide ning lõhnavaba koostis, ühtlustub nahal koheselt, andes sellele loomuliku jume, samal ajal kaitses nahka kahjuliku päikesekiirguse eest.