• Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse 500ml pumbaga + 100ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 6,09€.

    13% Off

    Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud värvitu ning lõhnavaba puhastusvesi, mis eemaldab õrnalt meigi silmadelt ja näolt. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ja meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, jättes nahale õige niiskustasakaalu. Ei sisalda alkoholi ega kunstlikke värvaineid, on seebi- ja parabeeni vaba. Komplektis mugav pumbaga 500ml pudel ja reisisuuruses 100ml pudel.

  • Dušigeel Byphasse Back to Basics kuivale nahale mini 60ml

    0,99

    Dušigeel igapäevaseks kasutamiseks kuivale ja väga kuivale nahale. Hoolikalt valitud koostisosad puhastavad nahka õrnalt, säilitades selle loomuliku pH-taseme. Sensuaalne kogemus ja meeldiv nauding, mida pakuvad selle geeli läbipaistev tekstuur ja õrn vaht. 94% looduslikku päritolu koostisaineid. Vegan sõbralik toode.

  • Kehasprei Skil NIGHT FEVER 250ml

    8,69

    Hõbedase sädelusega kehasprei. Valmistu metsikuks ööks SKIL Night Fever lõhnaveega! Säravate tähtede all tõuseb meelitav lõhnatuul. Värskete õunte ja mahlaste virsikute tipunootidega luuakse puuviljane plahvatus, kus salapärased sandlipuu ja vanilje noodid sisenevad lavale, tuues sellele lõhnavale seiklusele juurde lummava kuumuse. Öö ootab sind!

  • Geellakk GEL PRO 36 Fairy Girl 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Silmapliiats Eye-Matic Precise 04 Hall veekindel

    5,07

    Eye-Matic Precise automaatne silmapliiats on intensiivse ja koheselt täpse tulemusega. Pehme, kergelt pealekandtav ning tugeva värvipigmendiga. Silmameigi pealekandmine on lihtne ja mugav tänu pliiatsi kreemjale ja ülikergele voolavale tekstuurile, mis võimaldab teil joonistada täpsed varjundid vaid mõne liigutusega. Intensiivne ja võrgutav veekindel silmameik, mis on saavutatav vaid mõne lihtsa liigutusega.

  • Päikesepuuder PRECIOUS BRONZER 110

    9,14

    Valgustpeegeldav, sära lisav pronkspigmentide segu, mis annab teie jumele loomuliku sära ja kolmemõõtmelise efekti, nagu oleksite päikese käes päevitunud.
    Selle sile, sametine ja ülikerge koostis on täiesti ainulaadne ning kujundab ja annab näole loomuliku päevituse. Selle kreemjas puudrine koostis sulab naha sisse, võimaldades teil viimistlust vajadusel intensiivistada, muutes selle õrnemast julgemaks, rõhutada, toonitada loomulikkust. Saadaval kahes toonis.

  • Gua Sha iluvahend kehale

    10,95

    Gua Sha plastikust massaažikivi kehale – looduslik tee parema enesetundeni
    Avasta Gua Sha kiviteraapia jõud suuremas formaadis, mis on ideaalne kogu keha hoolduseks. Regulaarne kasutamine aitab vähendada lihaspinget ja stressi, toetab naha taastumist ning parandab vereringet ja lümfiringet.
    Tulemused regulaarsel kasutamisel:
    Sügav lihaste lõõgastus – leevendab igapäevast pinget
    Lümfisüsteemi stimuleerimine – toetab keha loomulikku puhastust
    Tselluliidi ja vedelikupeetuse vähenemine – parandab naha elastsust
    Ideaalne jalgadele – aitab vähendada turset ja parandada vereringet
    Tänu suuremale suurusele ja ergonoomilisele kujule kohandub kivi suurepäraselt kehakontuuridega, võimaldades tõhusat ja meeldivat massaaži. Asendamatu abivahend igapäevases kehahoolduses – aitab sul lõõgastuda ja hoolitseda oma naha eest loomulikul viisil.
    Mõõdud: 15,5 × 9,5 × 3 cm

  • Juuksehari ovaalne plastpiidega

    2,28

    Pikkadele ja poolpikkadele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.

  • Šampoon NOAH kõõmavastane rohelise tee ja basilikuga 250ml 1.5

    8,79

    ANNE & STIIL ILULEMMIK 2022 Kõõmavastane šampoon rohelise tee ja basiilikuga annab juustele elujõudu ja uut energiat. Sobib kuivadele juustele ja peanahale, toidab ja niisutab. Tänu koostises olevale undetsüleenhappe derivaatile, kõrvaldab šampoon peanahalt kuivuse ja tüütu sügelustunde. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.

  • Kamm varrega 20,5 cm

    1,28

    Kamm varrega 22,5cm 2-värviline

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 10N Ivory

    10,16

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Näopuhastusõli Byphasse veekindla meigi eemaldus 150ml

    6,75

    Näopuhastusõli on segu 11 loodusliku päritoluga taimeõlist. Kerge ja siidise tekstuuriga, eemaldab tõhusalt, samas väga õrnalt ka kõige tõrksama, ka veekindla meigi jättes naha puhtaks ja niisutatuks. OIL-TO-MILK meigieemaldusõli: õli muutub veega emulgeerides piimjaks ja eemaldab kõik meigijäägid jättes naha puhtaks, pehmeks ja mõnusaks. Sobib kõigile nahatüüpidele, ka tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt ja oftamoloogiliselt testitud. 93% looduslik koostis ja keskkonnasõbralik, vegan koostis. Vajuta pumbatäis õli peopessa ja masseeri õrnalt näole, emulgeeri sooja veega, masseeri ja loputa veega maha.